This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

3 Delen imari
No reserve price

3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...

2 Schaaltjes
No reserve price

2 Chinese schaaltjes, 6xø16cm en 4,5xø12cm.

4 Kopjes en 3 schotels
Result: 30 EUR

4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.

Schotel Fam. Rose
Result: 25 EUR

Chinees Imari bord, ca. 1780, rand minimale schilfertjes.

Chinees bord
Result: 25 EUR

Groot 18e eeuws Chinees blauw porseleinen bord ø30,5cm. Cond.: U

Divers parelmoer en ivoor
Result: 22,5 EUR

Kavel divers antiek parelmoer en ivoor. O.a; een parelmoer briefopener, (is gebroken geweest), pen met zilveren pennenhouder en een antiek ivoren briefopener Cond.: G

3 Karaffen
No reserve price

3 Glazen karaffen met originele dop. 2 Vierkante karaffen (25x9x9cm.) en 1 ovale karaf (34x13x5cm.)

Diversen kristal
No reserve price

3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)

Poppenservies
Result: 10 EUR

4 Persoon kinder-/poppenserviesje met origineel dienblaadje. Alle delen hebben dezelfde voorstelling van 2 boerenmeisjes en een poesje. Eind 20e eeuw, Cond.: G

5 kop en schotels rood/goud
No reserve price

5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G

16 kop en schotels
No reserve price

16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G

6x Limoges
Result: 15 EUR

6 Delen divers miniatuur porselein naar Limoges Frankrijk. O.; 2 oorvaasjes, 2 schenkkannetje, 1 dekseldoosje en 2 bordjes. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

Tegeltableau
Result: 25 EUR

Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U

2 Kop en schotels
Result: 20 EUR

2 Kop en schotels voor thee. China 18e eeuws met bloemmotieven. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: 4xØ7cm.

2 Platelen vazen
No reserve price

2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G

3x Herend open schaaltje
No reserve price

3 Herend porseleinen opengewerkte schaaltjes met bloem- en vogeldecor 20e eeuw. 2xø12cm 1xø13cm. Cond.: U

Chinese schotel, zilveren beugel
No reserve price

Blauw Chinese 18e eeuwse schotel met zilveren beugel. Schotel is gelijmd ø27cm. Beugel is 835/000 Hollands zilver. Maker is A2F (Fontani Sr. ACHR. Amsterdam 1894-1921)

4 Chinese blauwe schotels
Result: 125 EUR

4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.

3 Delen Chinees porselein
Result: 80 EUR

3 Delen Chine commande 18e eeuws. 1x Melkkannetje met een edele dame (beschadigd) 11,5x7,5cm. 1x Trekpotje met waterbuffels. Deksel met chip, kannetje gaaf (alleen een haarscheurtje in het oortje 11,5...

4 Chinese blauwe borden
Result: 60 EUR

4 Chinese blauwe borden, 18e eeuws, ø23,5cm.

Kristal kaasstolp+beschuithouder
Result: 40 EUR

2 Delen kristal,1x beschuithouder op onderschotel 23xø20cm.,1x kaasstolp 21xø23 cm.Wilhelmina kristal

5 Kop en 3 schotels
Result: 10 EUR

5 Kop en 3 schotels eind 19e eeuws, blauw-wit.

2 Porseleinen figuren
No reserve price

2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U