4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Kavel divers antiek parelmoer en ivoor. O.a; een parelmoer briefopener, (is gebroken geweest), pen met zilveren pennenhouder en een antiek ivoren briefopener Cond.: G
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
4 Persoon kinder-/poppenserviesje met origineel dienblaadje. Alle delen hebben dezelfde voorstelling van 2 boerenmeisjes en een poesje. Eind 20e eeuw, Cond.: G
5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G
16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G
6 Delen divers miniatuur porselein naar Limoges Frankrijk. O.; 2 oorvaasjes, 2 schenkkannetje, 1 dekseldoosje en 2 bordjes. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U
2 Kop en schotels voor thee. China 18e eeuws met bloemmotieven. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: 4xØ7cm.
2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G
3 Herend porseleinen opengewerkte schaaltjes met bloem- en vogeldecor 20e eeuw. 2xø12cm 1xø13cm. Cond.: U
Blauw Chinese 18e eeuwse schotel met zilveren beugel. Schotel is gelijmd ø27cm. Beugel is 835/000 Hollands zilver. Maker is A2F (Fontani Sr. ACHR. Amsterdam 1894-1921)
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
2 Delen kristal,1x beschuithouder op onderschotel 23xø20cm.,1x kaasstolp 21xø23 cm.Wilhelmina kristal
2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U