Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U
Ton Schulten 1992, olieverf op linnen, abstracte compositie. Vroeg werk van Ton Schulten. herkomst privebezit (rechtstreeks gekocht van Ton Schulten in 1992). Naderhand is Ton Schulten coulissenlandsc...
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U
Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U
Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.
Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.
Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met dorpenfiguren 21,3x16,3cm. Cond.: U
Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U
Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U
Frits Goosen, olieverf op linnen, polderlandschap met vee 18x24cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met herder en schapen bij avond, 36x50cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, winterlandschap, 99x36cm. Cond.: U
Frans Baayens (1896 - 1947 Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd damesportret in chique kleding 18e-19e eeuws in ongerestaureerde staat. 33x41cm. Cond.: G
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U
Frits Goosen, olieverf op linnen, havengezicht 24x30cm. Cond.: U
G. Nijland, olieverf op paneel, winterlandschap met molen, 60x80cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G
Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U
Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 28x20cm. Cond.: U
George von Hoesslin (Pest 1851 - 1923 München ), pastel op papier, voorstellende Marga von Hoesslin, 34x43cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met figuren 21,3x16,3cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U
Bevort 20e eeuw (vroeg werk), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 60x80cm. Cond.: U
Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Griekse icoon met twee velden. Bovenste veld; Deïsis met Jezus, Maria en Johannes de Doper. Onderste veld; Basilius, Gregorius en Filemon. ca. 1900
Eduard Frieser, olieverf op paneel, stilleven met zilver, glas en aardewerk 45x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U
Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
Gesigneerd M.B., olieverf op linnen, portret van een visser 40x50cm. Cond.: U
Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U
Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U