Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U
B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U
Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd herenportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd damesportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G
Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, "Kramsvogel en koperwiek" 30x40cm. Cond.: U
Ongesigneerde originele houtskooltekening, Amsterdam, 38x24cm. Cond.: U
Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U
Engelse gelimiteerde litho met daarbij een kleine originele schets ingelijst. nr. 3/575. "The limerick from the black hill", 50x34cm. Cond.: U
Monogram H.H. begin 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met tjalken 40x60cm. Cond.: R
4x prenten mooi gelijst, prenten op papier, "A day with the Oakley" bestaande uit; "The Draw", "Full Cry", "Hark Away" en "The Finish", 28x18cm. Cond.: G
J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x Vrouwelijk naakt 50x72cm. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x portret van een vrouw 55x49cm. Olieverf op paneel Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R
Liesbeth Meurs 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met breiende vrouw 18x24cm. Cond.: U
Eduard Becht (1868 - 1931 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met avondrood 40x55cm. Cond.: U