This website uses cookies

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Jaap van Kregten, de dinkel
Result: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U

Bloemen
Result: 25 EUR

B. Kolthe, olieverf op linnen, stilleven ca. 1920. 20x30cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, herder met schapen
Result: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x60cm. Cond.: R

Prent, Escher
Result: 25 EUR

M.C. Escher, prent op papier, fantasie 42x53cm. Cond.: G

Ongesigneerd, kubistisch
Result: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M

Kalender Gelderse kunst
Result: 22 EUR

Kalender Gelderse kunst

Gouden lijst met plaat
Result: 20 EUR

Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R

Result: 20 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x50cm. Cond.: M

Kalender Grafisch atelier
Result: 20 EUR

Kalender Grafisch atelier

3 Oude etsen
Result: 20 EUR

Schilderij op rijstpapier
Result: 15 EUR

Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R

Wim '91
Result: 15 EUR

L.Jansen
Result: 15 EUR

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

2 Engelse prenten
Result: 15 EUR

N. van der Waay, prent
Result: 15 EUR

Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G

2 Schoolplaten
Result: 10 EUR

Ongesigneerd bosgezicht
Result: 10 EUR

Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U