Gesigneerd N. Wandeur, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30-er jaren 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U
2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U
3x J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x zittend naakt(29,5x39,5cm.), 1x man met bril(34,5x41cm.), 1x portret van een vrouw(30x39,5cm.), olieverf op paneel,
Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G
W. Hagenhout 1934, "viooltjes", olieverf op paneel, 24x30cm. Cond.: G
Engelse litho op papier, "The Galway Blazers hunt at little mount Brown", 38x29cm. Cond.: U
Jan Snoeck 96 (1927 Rotterdam), litho op papier, moderne compositie, 47x41cm. Cond.: U
Ongesigneerd twee strandgezichten, olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 9x7cm. Cond.: U
Engelse litho op papier, "The Tipperary hunt at Clonbonane", 38x29cm. Cond.: U
Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U
A. Kurznach (Duitsland), olieverf op paneel, portret van een man, 12x16cm. Cond.: U
Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.
Gesigneerd Eugene Luckers, ets op een papier van een kerk 28x57cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: M