3x J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x zittend naakt(29,5x39,5cm.), 1x man met bril(34,5x41cm.), 1x portret van een vrouw(30x39,5cm.), olieverf op paneel,
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x Vrouwelijk naakt 50x72cm. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x portret van een vrouw 55x49cm. Olieverf op paneel Cond.: U
Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R
Liesbeth Meurs 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met breiende vrouw 18x24cm. Cond.: U
Gesigneerd Klaas, olieverf op paneel, zandophoging 50-er jaren, 22x16cm. Cond.: U
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U
2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.