This website uses cookies

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Sold
Icoon 1111
Icoon

Result:

220 EUR

"Boer naar kerk" 1114
"Boer naar kerk"
No reserve price
Sold
B. van Londen 1122
B. van Londen

Result:

200 EUR

Sold
Onbekend schilderij, landschap met figuur 1128
Onbekend schilderij, landschap met figuur

Result:

475 EUR

Sold
Olieverf schilderij 1132
Olieverf schilderij

Result:

100 EUR

W. Bosman, landschap met boerderij 1133
W. Bosman, landschap met boerderij
No reserve price
Sold
2 Aquarellen 1136
2 Aquarellen

Result:

90 EUR

Sold
Ongesigneerd, herberginterieur 1146
Ongesigneerd, herberginterieur

Result:

60 EUR

Sold
Repelius 1151
Repelius

Result:

100 EUR

Schilderij Hardy 1961 1154
Schilderij Hardy 1961
No reserve price
Sold
B. van Londen 1156
B. van Londen

Result:

155 EUR

Schmidt, aquarel 1160
Schmidt, aquarel
No reserve price
Sold
Aquarel, J. van der Linde 1164
Aquarel, J. van der Linde

Result:

100 EUR

Stilleven 50-er jaren 1167
Stilleven 50-er jaren
No reserve price
J. Pieneman 1170
J. Pieneman
No reserve price
Sold
Silvia Verschueren 1176
Silvia Verschueren

Result:

80 EUR

Sold
Jaap van Kregten, de dinkel 1177
Jaap van Kregten, de dinkel

Result:

25 EUR

Sold
Jaap van Kregten boerderij met koeien 1192
Jaap van Kregten boerderij met koeien

Result:

40 EUR

Sold
2 Schoolplaten 1197
2 Schoolplaten

Result:

10 EUR

Sold
Bloemen 1199
Bloemen

Result:

25 EUR

Hans Bruns, Hamburg 1216
Hans Bruns, Hamburg
No reserve price
Sold
Jaap van Kregten, herder met schapen 1217
Jaap van Kregten, herder met schapen

Result:

25 EUR

Sold
Jaap van Kregten, Twentsch interieur 1224
Jaap van Kregten, Twentsch interieur

Result:

45 EUR

Sold
Zandophoping, Klaas 1225
Zandophoping, Klaas

Result:

50 EUR