Gesigneerd N. Wandeur, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30-er jaren 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U
2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U
Barok tekening,Mrs.Catharine Dodgson 1883-1954 England A Garden Statue bij Tietz,Veitshöchheim. Gemengde tevhniek op papier. 38x25 cm. Cond:U
Aly Bouw van 't Spijker (Delden), acryl op paneel, surrealistisch landschap, 60x80cm. Cond.: U
3x J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x zittend naakt(29,5x39,5cm.), 1x man met bril(34,5x41cm.), 1x portret van een vrouw(30x39,5cm.), olieverf op paneel,
Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G
W. Hagenhout 1934, "viooltjes", olieverf op paneel, 24x30cm. Cond.: G
Twee Engelse prenten op papier; "A Killing Pace" en "Through the Bull Finch" 28x18cm. Cond.: G
Engelse prent op papier van een vossenjacht met diverse figuren, 37x30cm. Cond.: U
Engelse litho op papier, "The Galway Blazers hunt at little mount Brown", 38x29cm. Cond.: U
Jan Snoeck 96 (1927 Rotterdam), litho op papier, moderne compositie, 47x41cm. Cond.: U
Ongesigneerd twee strandgezichten, olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 9x7cm. Cond.: U
Engelse litho op papier, "The Tipperary hunt at Clonbonane", 38x29cm. Cond.: U
The Battle of Waterloo,ingekleurde gravure J.T.Willmore, gravure op papier,cond:U, 47x26 cm.
Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U
A. Kurznach (Duitsland), olieverf op paneel, portret van een man, 12x16cm. Cond.: U
Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.
Gesigneerd Eugene Luckers, ets op een papier van een kerk 28x57cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: M
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x60cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M
Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x50cm. Cond.: M
3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G
Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R
Wim '91, schilderij, Landschap met schuur, o;ieverf op linnen, 100x80 cm., Cond:G
2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U
Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G
Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R