Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Eugene Luckers, ets op een papier van een kerk 28x57cm. Cond.: G
Gesig.P.Willer, Düsseldorfer landschapschilder eind 19e eeuw,olieverf op linnen,boerderij aan water, 65.5 x 47 cm.
naar Rembrandt van Rijn, Jacob zegent de kinderen van Jozef. Gravure uit 1885 van William Unger naar een ets van Rembrandt. 21,5x17cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 30x40cm. Cond.: U
Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R
Lorje (Enschede), pastel op papier, zonnebloemen op een vaas 56x39cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, Rotterdamse haven 17,5x23cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: M
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met bloemen, 60x80cm. Cond.: R
Twee Engelse prenten op papier; "A Killing Pace" en "Through the Bull Finch" 28x18cm. Cond.: G
Engelse prent op papier van een vossenjacht met diverse figuren, 37x30cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U
Griekse icoon met twee velden. Bovenste veld; Deïsis met Jezus, Maria en Johannes de Doper. Onderste veld; Basilius, Gregorius en Filemon. ca. 1900
Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, "Boer naar kerk"pastel op papier, 27x38 cm.,Cond:U
Engelse gelimiteerde litho met daarbij een kleine originele schets ingelijst. nr. 3/575. "The limerick from the black hill", 50x34cm. Cond.: U
Engelse litho op papier, "The Galway Blazers hunt at little mount Brown", 38x29cm. Cond.: U
H. van Dijk, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U
Cornelis Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, koeien bij een watersluis, 14x20cm. Cond.: U
Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U
G. Kwintenberg '47, olieverf op linnen, stilleven met appels 47x24cm. Cond.: U
Ongesigneerd 18e-19e eeuws, olieverf op linne, moeder met kinderen 45x34cm. Cond.: M
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U
Lucia Wittig-Keyser (Amsterdam 1873 - 1958 Laren), olieverf op linnen, vaas met bloemen, Cond.: U
Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen, 33x36cm. Cond.: U
H. den Hartog, aquarel op papier, "Boerenhuis", 28x19cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd marineschilderij WO II, vermoedelijk Duitse marine, aquarel op papier, 21x30cm. Cond.: U
Pleun Betist (1894 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G
Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U
Gesigneerd M. Vogt (ca. 1900), geschilderde kopie naar Murillo, olieverf op linnen, fruitverkoopster (bedoekt), 65x87cm. Cond.: R
Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U
Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.
W.G. Hofker (Den Haag 1902), ets op papier, paardekar op de kade 44x16cm. Cond.: U
Landschap met molen, olieverf op paneel, 54x44cm. Cond.: U
2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U
Arttur Wisniewski,schilder 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen,Orientaalse bazar,r.o.gesign.+gedat.(19)75, 110 x 90 cm.
Monogram H.H. begin 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met tjalken 40x60cm. Cond.: R
Gesigneerd Rink?, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 30-er jaren, 40x60cm. Cond.: G
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winterlandschap 20x28,5cm. Cond.: U
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Jan Snoeck 96 (1927 Rotterdam), litho op papier, moderne compositie, 47x41cm. Cond.: U
H. van Steen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en appels, 50x60cm. Cond.: U
E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met paprika's en pepers 13x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R
J. Meder, olieverf op paneel 20e eeuw, boer met koeien, 14x19cm. Cond.: U
Lorje 1991 (Enschede), aquarel op papier, stilleven met groentes 33x50cm. Cond.: U
L. Schouten 20e eeuw, olieverf op paneel, timmergereedschap 45x35cm. Cond.: U
Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U
Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U
Gesigneerd Hardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U
Klaas Bernink 1986, litho op papier, genummerd, 59x40cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U
Modern koeienportret, olieverf op linnen, 100x100cm. Cond.: U
Prof. Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 Amsterdam), gemengde techniek op papier, bijbelse voorstelling met kamelen 46x70cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U
B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U
Gesign.Bryan Geff,schilder rond 1900, olieverf op linnen,oost-aziatische monnikaan het wandelen in de bergen.92.5 x 76.5 cm.
Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U
Naar Constant Artz begin 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden bij het water 40x50cm. Cond.: U
Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, landschap met kasteel en vrouw met korf voorzien van Heydenrijklijst 12x13,5cm. Cond.: U
Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U
Bart Peizel (1887 Veendam - Amsterdam), aquarel op papier, Parijs 1931 Cond.: R (wat vochtvlekken) 36x27cm.
E. Steinbach (1878-1939), olieverf op linnen, winterlandschap met Fachwerkhuis en molen, 63x47cm. Cond.: G
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U
Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 28x20cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met figuren 21,3x16,3cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met dorpenfiguren 21,3x16,3cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, stadsgezicht Deventer 21,3x16,3cm. Cond.: U
Silvia Verschueren, Vilvoorde 1954 België, pastel op papier, stilleven 50x60cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U
Gesigneerd Nell 1960, gemengde techniek op papier, naakte compositie 15,5x21,5cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U
Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bosgezicht, 47x29cm. Cond.: U
van Eyk, begin 20e eeuw, olieverf op paneel, heidelandschap 18x24cm. Cond.: U
J.C. Santen Amsterdam 1926, olieverf op paneel. 1x meisjesportret 38x43cm. 1x vrouwportret 38x43cm. Cond.: U
Anton Smeerdijk ('s Gravenland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, riviergezicht 40x60cm. Cond.: U
Alexander Gerardus Dieperink (Amsterdam 1901 - ), aquarel op papier, drie vrouwengezichten 13x18cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij in de winter, 60x80cm. Cond.: G
C. Paaws, olieverf op linnen 50-er jaren, vaas met bloemen, 30x40cm. Cond.: U
P. Stefani 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op Vlissingen 14x24cm. Cond.: U
Jack Ane (1895 Bussum), olieverf op paneel, watergezicht met figuren en boten 30x40cm. Cond.: U
Schilderij, voorstellend man te paard, onduidelijk gesigneerd 30x40cm.
3x J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x zittend naakt(29,5x39,5cm.), 1x man met bril(34,5x41cm.), 1x portret van een vrouw(30x39,5cm.), olieverf op paneel,
Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U