Zware zilveren juskom rustend op 3 gebogen voetjes, 925/000, 400gr. 21 x 10 x 12
Mooi antiek Hollands zilveren vlalepel uit 1909, maker Gerrit Greup Schoonhoven. 60gr. 22cm. Mooi uitgezaagde bak en voorzien van een parelrandje.
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Zilveren brandewijnkom, mooi bewerkt. 925/000 283gr. 23,5x10,7x8,4cm. Cond.: U
Zilveren fruitschaal (getrommeld), 830/000 280gr. 30,5x19cm. Cond.: U
6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
Grote zilveren presenteerschaal 800/000, 40x26.5, 671gr.(met graveer werk)
Grote zilveren Engelse kaarsenstandaard. Maker N&D Birmingham 1850 835/000 450gr. 22,5cm. Cond.: U
Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G
Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster ca. 1900 180gr. 14,5xø8cm.
Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U
Strakke zilveren sigarettendoos 925/000, 403gr. 16x10x3 cm. Cond.: U