This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

6 Zilveren messen
Result: 25 EUR

6 Zilveren grote messen 25cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Result: 20 EUR

3 Zilveren servetringen en een zilveren lepeltje 835/000 Cond.: U

Kristalvaasje met zilver
Result: 40 EUR

Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.

Zilveren toilet garnituur
Starting price 55 EUR

Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)

Karaf en Gemberpot
Result: 85 EUR

2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.

Art deco sigarettendoos, zilver
Starting price 70 EUR

Art deco sigarettendoos, ca.1920,zilver 835/000. 10 x 7.5 cm., ca.120 gr.

Poederdoos zilver
Starting price 110 EUR

Poederdoos,1e helft 20e eeuw.,zilver 925/000,gegraveerd met Japanse landschap voorstelling,voorkant met monogram BMC,aan achterkant gesigneerd,binnenkant gegraveerd met zeef.min.deuken. 8.5 x 7 cm.90...

2 Zilveren peper-zout strooiers
Starting price 70 EUR

2 Zilveren peper-zout strooiers,USA ca.1920/30,meesterteken,sterlingzilver 925/000, H.11-11.5 cm.,ca.65gr.

Zilveren schaal
Starting price 65 EUR

Zilveren schaal, USA ca.1900," R.Blackinton&Co",sterlingzilver 925/000,binnenin met monogram:"GSB",ø13.5cm.,ca145gr.,

Zilveren strooier
Result: 155 EUR

Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U

Dienblad
Starting price 380 EUR

Zilveren dienblad met bewerkte rand en mooi bewerkte handgrepen 800/000, Cond.: U 776gr.

Fruitschaal op voet
Starting price 190 EUR

Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).

Dienblad op voetjes
Starting price 280 EUR

Zwaar zilveren dienblad staand op 4 leeuwenpootjes, puntgaaf, 800/000, Cond.: U

Sektkoeler
Starting price 680 EUR

Zeer zware zilveren champagnekoeler 800/000, Cond.: U 1373gr.

Dekselschaal
Starting price 620 EUR

Zwaar zilveren dekselschaal met mooi bewerkte rand 800/000 1262gr., onderschaal is geen zilver en hoort er origineel ook niet bij,

Schaal met bloemmotief
Starting price 300 EUR

Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U

2 x portret op board
Result: 35 EUR

J.C. Santen Amsterdam 1925. 1x portret van J. Stoffels (51x43cm.), olieverf op paneel Cond.: U. 1x Man met baard 48x61cm.