This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Bronzen dame
Starting price 400 EUR

Bronzen beeld naar H. Gobet 1900, Salon des Beaux Art Frankrijk, 28x9x10cm. Cond.: U

2 Bronzen vazen
Result: 55 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Afrikaanse sculptuur
Result: 160 EUR

Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.

Bronzen naakte vrouw
Starting price 250 EUR

Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.

Bronzen golfspeler
Starting price 120 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.

Bronzen olifanten
No reserve price

Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Result: 80 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Result: 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G

Bronzen borstbeeld
Starting price 110 EUR

Bronzen borstbeeldje op marmeren voet ca. 1880, h.:16cm.

Marmeren buste, vrouw
Result: 110 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

Bronzen sculpture, jongen
Starting price 135 EUR

Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.

Stel samac figuren
Result: 220 EUR

Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U

Bronzen sculpture, mijnwerker
Starting price 110 EUR

Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U

Bronzen harlekijn mignon
Starting price 1.000 EUR

Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.

Bronzen engel
Result: 700 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U

Bronzen buste vrouw
Starting price 475 EUR

Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.

Sculptuur
Starting price 100 EUR

Sculptuur "'De samenhang`,H.15cm, B.12cm. Gest. B W M

Porseleinen Guan Yin
Starting price 120 EUR

Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.

Boeddha
Starting price 140 EUR

Bronzen figuur, zittende boeddha Tara Tibetaanse wijsheidsgod, 44cm.

Keizer
Starting price 100 EUR

Bronzen figuur, Generaal Guan eind 20e eeuw, 25cm.

Apenkoning
Starting price 100 EUR

Bronzen figuur China eind 20e eeuw. Patroon van het geluk 24cm.

Porseleinen figuur
Result: 80 EUR

Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.