This website uses cookies

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Gepatineerde sculpture 4000
Gepatineerde sculpture
Starting price 500 EUR
Waterputtende jonkheer 4001
Waterputtende jonkheer
Starting price 150 EUR
Sold
Bronzen hondje 4002
Bronzen hondje

Result:

468 EUR

Bronzen jongen met kruik 4003
Bronzen jongen met kruik
Starting price 725 EUR
Polychroom Maria/Jezus 4004
Polychroom Maria/Jezus
Starting price 1.250 EUR
Bronzen plaquette Silence 4005
Bronzen plaquette Silence
Starting price 175 EUR
Schemerlampje putti 4006
Schemerlampje putti
Starting price 225 EUR
Bronzen groepje 4007
Bronzen groepje
Starting price 500 EUR
Sold
Bronzen uil op boeken 4008
Bronzen uil op boeken

Result:

100 EUR

Bronzen beeld, "De Oogst" 4009
Bronzen beeld, "De Oogst"
Starting price 750 EUR
Wijwater emmer 4010
Wijwater emmer
Starting price 180 EUR
Sold
Bronzen vaas, J. van Zype 4011
Bronzen vaas, J. van Zype

Result:

225 EUR

Bronzen hondje 4012
Bronzen hondje
Starting price 275 EUR
Bronzen buste, man 4013
Bronzen buste, man
Starting price 175 EUR
Bronzen wandplaquette 4014
Bronzen wandplaquette
Starting price 630 EUR
Houten beeld 4015
Houten beeld
Starting price 800 EUR
Sold
Afrikaans houten beeld 4016
Afrikaans houten beeld

Result:

100 EUR

Bronzen abstract beeldje 4017
Bronzen abstract beeldje
No reserve price
Sold
Bronzen pelikaan 4018
Bronzen pelikaan

Result:

170 EUR

Sold
Bronzen bakkertje 4019
Bronzen bakkertje

Result:

30 EUR

Houten snijwerk 4020
Houten snijwerk
Starting price 50 EUR
Sold
Bronzen vrouw met hark 4021
Bronzen vrouw met hark

Result:

400 EUR

Sold
Bronzen waterdame 4022
Bronzen waterdame

Result:

130 EUR

Gipsen Jezus 19e eeuw 4023
Gipsen Jezus 19e eeuw
Starting price 140 EUR