This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren lepeldoos 1906
Starting price 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...

30 Paar pareloorknoppen
Result: 40 EUR

Lot met 30 paar parel oorknoppen, met zwarte en witte parel, deels met steker en deels met clips.

Parelcollier en armband
Starting price 20 EUR

Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.

Barok schilderij
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

Lot blikken treinspeelgoed
Result: 160 EUR

Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...

Witgouden ring met briljant
Starting price 1.400 EUR

Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...

Zilveren Godslamp.
Starting price 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

Percussie karabijn, 19e eeuw
Result: 130 EUR

19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Klewang sabel
Result: 275 EUR

Voor-oorlogse 'Klewang' sabel in originele schede. Gemerkt 'Hembrug'. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Mariniers sabel
Result: 250 EUR

Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.

Engelse politie helm, voor 1969.
Starting price 100 EUR

Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.

Oude bajonet 'Lebel'.
Result: 80 EUR

Oude ijzeren bajonet Nr.: 10729. Frankrijk. Systeem Lebel. Met originele schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1916
Result: 80 EUR

Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.

Engelse helm, 1928
Result: 60 EUR

Antieke Engelse landmacht helm met lederen binnenhelm. 1928. Afmeting: 26 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Dubbelloops vuursteen pistool, 12 mm.
Result: 350 EUR

Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

'Beaumont' kogelgeweer
Result: 525 EUR

19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Militair uniform (overjas)
Result: 60 EUR

Nederlandse militaire overjas. Heideveld T.C. 31. 4218. 11. 1985. K.L. Mitin. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Sabel 'Eisenhauer'
Result: 300 EUR

Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Antiek Engels vuursteenpistool
Result: 600 EUR

Groot antiek 19e eeuws Engels vuursteenpistool. Gemerkt 'Tower G.R. met kroon' en op kolf '2 Husar KGL A/30'. Mahonie kolf met messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Sabel etc.
Result: 40 EUR

Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.

Officiers sabel, vuurverguld
Result: 150 EUR

Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Percussie geweer, 19e eeuw.
Result: 250 EUR

19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Result: 200 EUR

Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Het Koninkrijk der Nederlanden in WO II
Result: 45 EUR

Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.