This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

2 Japanse cloisonne vazen.
Result: 310 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.

Zwart boulle kistje
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...

12 Delen Indonesisch messing
Starting price 30 EUR

Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

4x Houten vaten.
Starting price 60 EUR

Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.

2 x Koper portret, 'A.G. Learned'.
Starting price 90 EUR

A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.

Vier antiquarische boeken
Result: 35 EUR

Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...

Lampje, Empire.
Starting price 150 EUR

Vergulde bronzen empire-stijl lampenvoet op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.

3 Barnstenen imitatiestukken op standaard.
Starting price 110 EUR

Drie barnstenen imitatiestukken met ingesloten insecten en vegetatie. Op standaard. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Viool in koffer.
Result: 135 EUR

18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2 Bureausets
Starting price 50 EUR

Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

2 x Glazen stolp met bloemstuk.
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Franse glazen stolpen met porseleinen vazen en kunstbloemen. Afmeting: 38 x 15 cm ø. In goede originele staat.

Gestoken wandkistje
Starting price 80 EUR

Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Pen-kandelaar
Starting price 90 EUR

Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.

Heilighart beeld.
Starting price 35 EUR

Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.

Bewerkte kandelaar.
Starting price 60 EUR

Oude Duitse smeedijzeren kandelaar met draak, in gotische-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

China, Tea brick
Starting price 100 EUR

Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. En gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...

Hanglamp (messing)
Starting price 30 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

Grafkrans van glazen kralen.
Result: 140 EUR

Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.

Barometer
Result: 40 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

8 Munten
Starting price 50 EUR

Acht diverse oude munten. 20e Eeuw. Onder andere: Korowa, Pesos, Peago. Afmeting: ø 2 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen penning (J. Villeneuve)
Starting price 35 EUR

Bronzen penning (J. Villeneuve). "L'INDOCHINE A L'EXPOSITION COLONIALE INTERNATIONALE// PARIS 1931", ca. 75gr., ø5,5cm. In goede staat

Nederlandse politie helm
Result: 550 EUR

Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.

Amerikaanse plated degen
Result: 360 EUR

Zeldzame antieke Amerikaanse vrijmetselaars plated degen met heilig kruis en ivoren heft. Op lemet: 'Momento Mori, doodskop, The Molilley & Co., Columbus Ohio'. Afmeting: 97 cm. In goede originele sta...

'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk
Starting price 150 EUR

Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.

WO II Seinpistool, 1943.
Result: 170 EUR

WO II lichtkogel seinpistool. 1943. 'U.S. Property Pistol pyrotechnic M-8'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Engelse politie helm, na 1963.
Starting price 80 EUR

Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.

Antieke Engelse politie sabel.
Result: 125 EUR

19e Eeuwse Engelse politiesabel met messing en roggehuid heft. In origineel lederen schede. Circa: 1850. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke bajonet
Result: 80 EUR

Antieke bajonet met gravure. Vermoedelijk België/Frankrijk. 'Mre d'Armes de St. Etienne Aout 1875 Nr. 62730'. Mooie patina. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Holster + Sabel
Result: 50 EUR

Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.

2 x Koperen kruithoorn.
Starting price 300 EUR

Twee oude/antieke koperen kruithoorns. Onder andere: 'E. Pluribus Unum'. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Bajonet (onbekend)
Result: 225 EUR

Amerikaanse bajonet (?) Onduidelijk gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Kukhri Gurkha dolk (Nepal)
Result: 60 EUR

Grote Kukhri Gurkha dolk. Nepal. In lederen schede. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Venetiaanse dolk
Result: 140 EUR

Oude Venetiaanse dolk in messing met leder schede. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Result: 110 EUR

Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet met zaaglemet
Result: 100 EUR

Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Result: 50 EUR

Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Starting price 30 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Hollandse Vredestein gasmasker
Starting price 40 EUR

Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Messing kanon
Starting price 40 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Witgouden slavenarmband, Diamant saffier
Starting price 800 EUR

Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...

De La Riviere, 'Man onder parasol'.
Starting price 160 EUR

Gesigneerd De La Riviere. 'Man onder parasol'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 24 cm. In goede staat.

Kristallen bonbonkom + zilveren beugel.
Starting price 50 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom met gecontourneerde omgeslagen rand met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 beugel met florale gravering en fraaie 6-ster bevestig...

Naaitafeltje
Starting price 325 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...

Pop, 'Adolf Wislizemus', 1910.
Result: 100 EUR

Antieke porseleinen Duitse 'Adolf Wislizemus' pop. Nr.: 1. Circa 1910. Pop heeft gelede lichaam, oude kleertjes en hoed. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Gouden armband gevlochten met parels
Result: 600 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met parels. Bijzondere brede armband gevlochten met 4 rijen met zoetwaterparels. ø 65 mm, Breedte 20 mm. ca 32,8 gram.

Martinus Nefkens, 'Coming sheep'.
Result: 220 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Landschap met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten op console
Result: 50 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.

Camée
Starting price 60 EUR

Broche hanger met in het midden een mooie ovale camee, versierd met een rand met blauwe steentje. Bovenaan de broche zit een kroon met kleine steentjes. Gemaakt uit geelmetaal. getekend: FLORENZA Groo...

Front dekenkist, 'Finkentruhe'.
Result: 80 EUR

Antieke Duitse ingelegde dekenkist. Front anno 1815 van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 129 x 56 x 3 cm. In redelijk/goede staat.

Pop, 'Mengereult', 1917.
Starting price 185 EUR

Antiek Duits porseleinen pop. Van porselein fabriek 'Mengereult'. Gemerkt 'P.M 914'. Circa 1917. Met papier maché lichaam, oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Twents kralenbeursje met zilveren beugel.
Result: 85 EUR

Zeldzaam Twents kralenbeursje met fraaie zilveren beugel met leeuwen. 835/000. Mr. B.J. Meers, Hengelo/Oldenzaal. jl.:E:1839 Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.

Gouden collier Granaat
Result: 600 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met granaten en fraai uitgewerkte streeksluiting. Collier met 2 rijen met kleine ovale geelgouden schakel, 6,5x9mm, versierd met een bewerkte rand bezet met een ovaal gefa...

Pop, 'Simon Halby', 1920.
Result: 100 EUR

Antieke 'Simon Halby' pop met gelede lichaam en pruik van echt haar, (Frans model). Gemerkt DEP. Circa 1920. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Starting price 50 EUR

Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Duitse barok spinde
Result: 200 EUR

Duitse oude/antieke eikenhouten één-deurs spinde op sledevoeten. 18e-19e Eeuw, slot later. Afmeting: 110 x 81 x 46 cm. In goede staat.

Grote Delftse dekselvaas.
Result: 100 EUR

Aparte oude 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken dekselvaas met leeuw en florale decors. Bovenrand beschadigd + gelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

3 Miniaturen met zilver
Starting price 60 EUR

Drie miniaturen met zilver. Twee zilveren miniaturen, 835/000, een hondekar met figuur en een man met een ton op een kar, en een miniatuur met metalen kleed met daarop 2 zilveren etende poezen.

Gouden herenring met diamant
Starting price 600 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. cachetring met achtkantige kop, 15x13mm, bezet met 23 briljant geslepen diamanten, ca 0,70 crt. ø 64. ca 9,3 gram.

Ton Anconé, bloemstilleven
Result: 60 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Low board (iepen)
Result: 225 EUR

Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke poppen hoofdbedekk./hoeden.
Result: 45 EUR

Groot lot diverse poppenhoofd-bedekkingen/hoeden. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Secretaire, mahonie.
Result: 225 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire met wit marmeren blad. Circa: 1835. Krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 157 x 45 x 100 cm. In goede staat.

3 Barnstenen colliers
Starting price 90 EUR

Drie colliers van barnsteen, 60-70 cm. totaal ca 135 gram

Schildersezel
Result: 170 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Lot bloedkoralen sieraden
Result: 50 EUR

Lot sieraden met bloedkoraal, bestaande uit een collier met takjes koraal, een collier met kleine bloedkoralen en pareltjes 2-rijig en een collier met fijne bloedkoralen. Een broche in de vorm van een...

C. Cornelisz, 'Vlinder'.
Starting price 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Vlinder'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren soepterrine met deksel
Result: 1.250 EUR

Prachtige zilveren soepterinne met deksel, 830/000, Duits. Ovale schaal met gelobte bewerking geplaatst op 4 krul/klauwpoten. Verfraaid met gekrulde oren en voorzien van deksel, doorlopend in vorm me...

2x Beeld, 'Ludwigsburg'.
Starting price 80 EUR

Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...

Engelse hoekkast
Result: 140 EUR

Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.

2 Zilveren sierkurken
Starting price 45 EUR

Twee zilveren sierkurken. 835/000. Eén maal met dubbele parelrand. Afmeting: 7 cm. En één maal met dubbele kabelrand en bekroond met een trekring. Afmeting: 9 cm. Mr. J.M. van Kempen, Voorschoten. Cir...

Gemberpot met zilver.
Result: 195 EUR

Kristallen gemberpot op zilveren voet, 835/000. Gemberpot met omgeslagen rand en gecontourneerde rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilverenvoet met parelranden. ø18x32 cm. Enkele chips.

Staande scheerspiegel.
Starting price 160 EUR

Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Duitse tafel in goede staat
Result: 30 EUR

Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.

4 x Chinees bordje met bloemmotief.
Starting price 100 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'.
Result: 60 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - .'Landschap met dode boom'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.

3 Rammelaars
Starting price 85 EUR

Drie rammelaars, 2 zilveren rammelaars, 835/000, een eend en een klokvorm, en een alpaca olifant. De klok mist de bijtring.

Witgouden ring met diamant en saffier.
Starting price 250 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een smaragd geslepen blauw saffier met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten. ø 56 ca 3,1 gram.

Zilveren broche 'rozen en vlinder'.
Result: 40 EUR

Grote ronde zilveren broche, 835/000, opengewerkt met rozen en vlinderdecor. ø 6 cm. ca 17 gram. In goede staat

7 Bierkruiken
Starting price 70 EUR

7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed

Gouden collier met barnsteen
Result: 100 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met barnsteenhanger. Venetiaans collier, ø2 mm, met peervormige barnsteenhanger, 30x38mm. lengte 48 cm. ca 17,4 gram.

Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'.
Result: 125 EUR

Berry Brugman, 1915, Almelo.'Landschap met zandpad en sloot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Notenhouten nachtkastje.
Starting price 40 EUR

19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.

Stel zilveren tafelkandelaars.
Result: 80 EUR

Stel sterling zilveren tafelkandelaars. 925/000. Met gevulde ronde voet en kabelrand. Rand voet bedeukt. Afmeting: 8 x ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Bloedkoraal armband
Result: 250 EUR

Armband van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoralen, kaasmodel ø 5 mm, bevestigd aan een ovaal gecontourneerde sluiting met 3 bloedkoralen en graveerwerk. Met 2 ...

Collier van parels met gouden limoges hanger
Starting price 340 EUR

Collier 4 rijen parels met geelgouden sluiting, 585/000. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm

Gravure + mahoniehouten lijst
Starting price 30 EUR

Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.

Twee Spiegels
Result: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren lepel met zeef.
Result: 140 EUR

Zilveren schenklepel, 835/000, met zeef. Lepel met ovale bak voorzien van schenktuit en uitsparing voor ronde zeef, geplaatst op een ovale voet. De lepel heeft een ebbenhouten vierkante steel. MT.: E...

Zilveren 'Esprit' ketting,
Starting price 40 EUR

Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram

Duitse Biedermeier speelwerk klok, lyra
Starting price 1.500 EUR

Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.

Bijzettafel, wortelnoten.
Starting price 25 EUR

Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.

Dresden paardengroep
Starting price 50 EUR

Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Stijgerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.

5 Dekselschalen (1x zonder deksel)
Starting price 50 EUR

Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...

Perzische wandzak
Result: 85 EUR

Oude Perzische wandzak in de kleuren: Roodbruin/creme/blauw. Afmeting: 183 x 96 cm. In goede staat.

6x Chinese borden
Result: 80 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Verte' borden met bamboe en teksten decors ø 16cm.. Gemerkt. In goede staat.

Perzisch tapijt
Starting price 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/creme/blauw. Afmeting: 187 x 128 cm. In goede staat.