Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.
A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...
Vergulde bronzen empire-stijl lampenvoet op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.
Drie barnstenen imitatiestukken met ingesloten insecten en vegetatie. Op standaard. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse glazen stolpen met porseleinen vazen en kunstbloemen. Afmeting: 38 x 15 cm ø. In goede originele staat.
Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.
Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Oude Duitse smeedijzeren kandelaar met draak, in gotische-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. En gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Acht diverse oude munten. 20e Eeuw. Onder andere: Korowa, Pesos, Peago. Afmeting: ø 2 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen penning (J. Villeneuve). "L'INDOCHINE A L'EXPOSITION COLONIALE INTERNATIONALE// PARIS 1931", ca. 75gr., ø5,5cm. In goede staat
Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke Amerikaanse vrijmetselaars plated degen met heilig kruis en ivoren heft. Op lemet: 'Momento Mori, doodskop, The Molilley & Co., Columbus Ohio'. Afmeting: 97 cm. In goede originele sta...
Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.
WO II lichtkogel seinpistool. 1943. 'U.S. Property Pistol pyrotechnic M-8'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse politiesabel met messing en roggehuid heft. In origineel lederen schede. Circa: 1850. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke bajonet met gravure. Vermoedelijk België/Frankrijk. 'Mre d'Armes de St. Etienne Aout 1875 Nr. 62730'. Mooie patina. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke koperen kruithoorns. Onder andere: 'E. Pluribus Unum'. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Amerikaanse bajonet (?) Onduidelijk gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote Kukhri Gurkha dolk. Nepal. In lederen schede. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Oude Venetiaanse dolk in messing met leder schede. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.
Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.
Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...
Gesigneerd De La Riviere. 'Man onder parasol'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 24 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen bonbonkom met gecontourneerde omgeslagen rand met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 beugel met florale gravering en fraaie 6-ster bevestig...
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Antieke porseleinen Duitse 'Adolf Wislizemus' pop. Nr.: 1. Circa 1910. Pop heeft gelede lichaam, oude kleertjes en hoed. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, met parels. Bijzondere brede armband gevlochten met 4 rijen met zoetwaterparels. ø 65 mm, Breedte 20 mm. ca 32,8 gram.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Landschap met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Broche hanger met in het midden een mooie ovale camee, versierd met een rand met blauwe steentje. Bovenaan de broche zit een kroon met kleine steentjes. Gemaakt uit geelmetaal. getekend: FLORENZA Groo...
Antieke Duitse ingelegde dekenkist. Front anno 1815 van een 'Finkentruhe'. Lichte fineerschade. Afmeting: 129 x 56 x 3 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen pop. Van porselein fabriek 'Mengereult'. Gemerkt 'P.M 914'. Circa 1917. Met papier maché lichaam, oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Zeldzaam Twents kralenbeursje met fraaie zilveren beugel met leeuwen. 835/000. Mr. B.J. Meers, Hengelo/Oldenzaal. jl.:E:1839 Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met granaten en fraai uitgewerkte streeksluiting. Collier met 2 rijen met kleine ovale geelgouden schakel, 6,5x9mm, versierd met een bewerkte rand bezet met een ovaal gefa...
Antieke 'Simon Halby' pop met gelede lichaam en pruik van echt haar, (Frans model). Gemerkt DEP. Circa 1920. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Marsburger. Duitse school. Circa: 1920. 'Heidegezicht met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Duitse oude/antieke eikenhouten één-deurs spinde op sledevoeten. 18e-19e Eeuw, slot later. Afmeting: 110 x 81 x 46 cm. In goede staat.
Aparte oude 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken dekselvaas met leeuw en florale decors. Bovenrand beschadigd + gelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Drie miniaturen met zilver. Twee zilveren miniaturen, 835/000, een hondekar met figuur en een man met een ton op een kar, en een miniatuur met metalen kleed met daarop 2 zilveren etende poezen.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. cachetring met achtkantige kop, 15x13mm, bezet met 23 briljant geslepen diamanten, ca 0,70 crt. ø 64. ca 9,3 gram.
Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Groot lot diverse poppenhoofd-bedekkingen/hoeden. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire met wit marmeren blad. Circa: 1835. Krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 157 x 45 x 100 cm. In goede staat.
Drie colliers van barnsteen, 60-70 cm. totaal ca 135 gram
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Lot sieraden met bloedkoraal, bestaande uit een collier met takjes koraal, een collier met kleine bloedkoralen en pareltjes 2-rijig en een collier met fijne bloedkoralen. Een broche in de vorm van een...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Vlinder'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren soepterinne met deksel, 830/000, Duits. Ovale schaal met gelobte bewerking geplaatst op 4 krul/klauwpoten. Verfraaid met gekrulde oren en voorzien van deksel, doorlopend in vorm me...
Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...
Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.
Twee zilveren sierkurken. 835/000. Eén maal met dubbele parelrand. Afmeting: 7 cm. En één maal met dubbele kabelrand en bekroond met een trekring. Afmeting: 9 cm. Mr. J.M. van Kempen, Voorschoten. Cir...
Kristallen gemberpot op zilveren voet, 835/000. Gemberpot met omgeslagen rand en gecontourneerde rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilverenvoet met parelranden. ø18x32 cm. Enkele chips.
Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - .'Landschap met dode boom'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.
Drie rammelaars, 2 zilveren rammelaars, 835/000, een eend en een klokvorm, en een alpaca olifant. De klok mist de bijtring.
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een smaragd geslepen blauw saffier met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten. ø 56 ca 3,1 gram.
Grote ronde zilveren broche, 835/000, opengewerkt met rozen en vlinderdecor. ø 6 cm. ca 17 gram. In goede staat
7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed
Geelgouden collier, 585/000, met barnsteenhanger. Venetiaans collier, ø2 mm, met peervormige barnsteenhanger, 30x38mm. lengte 48 cm. ca 17,4 gram.
Berry Brugman, 1915, Almelo.'Landschap met zandpad en sloot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.
Stel sterling zilveren tafelkandelaars. 925/000. Met gevulde ronde voet en kabelrand. Rand voet bedeukt. Afmeting: 8 x ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Armband van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoralen, kaasmodel ø 5 mm, bevestigd aan een ovaal gecontourneerde sluiting met 3 bloedkoralen en graveerwerk. Met 2 ...
Collier 4 rijen parels met geelgouden sluiting, 585/000. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm
Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren schenklepel, 835/000, met zeef. Lepel met ovale bak voorzien van schenktuit en uitsparing voor ronde zeef, geplaatst op een ovale voet. De lepel heeft een ebbenhouten vierkante steel. MT.: E...
Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram
Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Stijgerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...
Oude Perzische wandzak in de kleuren: Roodbruin/creme/blauw. Afmeting: 183 x 96 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Verte' borden met bamboe en teksten decors ø 16cm.. Gemerkt. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/creme/blauw. Afmeting: 187 x 128 cm. In goede staat.