Grote zilveren hanger, 925/000, met zirconia's. Rechthoekige hanger met in het midden een grote rechthoekige zirconia met daaromheen een rand met 3 rijen rond gefacettteerde zirconia's. 28x40 mm. Nieu...
Vijf delig kristallen tafelset met diamantslijpsel bestaande uit olie- en azijn karaf, mosterdpot, met kleine chip, zoutvaatje en strooibus met zilveren montuur en dop. Het geheel is geplaatst in een ...
Zilveren druivenschaar, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: x:1882. 17 cm, ca 79 gram. In zeer goede staat.
Zilveren inktpot, 925/000, met een gladde ronde vorm en een hol lopend oppervlakte. Met scharnierend bol deksel en een glazen inzet. MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:Y:1932. ø10 cm. Met ho...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamanten. Rozet oorknoppen met diamanten, ø 5 mm. (Pousettes onedel)
Kristallen beschuitbus met onderschotel met zilveren knop. Beschuitbus versierd met o.a. amandelslijpsel voorzien van deksle met zilveren knop met parelrand, geplaatst op een onderschotel met geschulp...
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse palissander pendule met been (? ) inleg, fruitranken en paradijsvogels. Circa: 1860, Louis Philippe. Chips emaille wijzerplaat bij sleutelgaten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, half...
Armband met zilveren stuivers, 1850. Een armband met een dubbele rij met stuivertjes, voorzien van een bakslot. Lengte 19 cm. ca 19 gr.
Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement, gelijmd, met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18c...
Zilveren bloemenvaasje, 835/000, op ronde voet met filetrand, met opgelegde koordrand tevens voorzien van ogen. De vaas is voorzien van gravure in de voet. ø8x21 cm. Enkele deukjes.
Grote antieke Franse empire pendule, circa 1830. Wit Carrera marmer met vuurverguld brons. (basement voorkant scheur). Goede vergulding. Achtdaags, halfuur-slag met touwtjesslinger. Afmeting:35x15x 53...
Antieke Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule. Circa 1835. Vrouw op canapé, en roofvogels met druivenranken. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 22 x ...
Antieke bakelieten wekker met lamp. Circa: 1930. Gemerkt 'Cotna Electrique Versailles'. Met trafo. Afmeting: 35 x 12 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met ingebouwd achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Functies niet getest. Afmeting: 27 x 29 x 10 cm. In redelijke staat.
Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afmeting. 240x175x66 cm. In goede staat.
18e Eeuwse kastanjehouten lange tafel met lyra-vormige poten (oude wormbeval). Mooie patina. Afmeting: 60 x 78 x 192 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
Djokja zilveren lepelvaas, 800/000, met uitlopende rand, gevuld met 6 zilveren taartvorkjes met een pluim aan het uiteinde, 1 zilveren vorkje en 6 theelepels met getorste steel met een bokkepoot, een ...
Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd . Afm. 80 x 88 x 55 cm. In zeer goede staat
Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen schotel met opstaande geschulpte rand, voorzien van ster- en ruitslijpsel geplaatst op een zilveren zeskantige voet met gedreven floraal decor. M...
Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.
Twee asbakjes. Eén rond asbakje, Djokja zilver, 800/000, met hamerslag bak en djokja versierde rand, ø 9cm. En één zeshoekig gevormde asbak, plated, gestanst model met diverse voorstellingen in cartou...
Collier van rozenkwarts, verlopend collier 10-20 mm, voorzien van groot veeroog. Lengte 52 cm. ca 134 gram.
Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 10 mm, met een geribte olijfvormige sluiting. ca 40 gram.
Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 833/000, met puntbak voorzien van getorste steel met gecontourneerd uiteinde met gematteerde bewerking met biedermeier gravure. MT.: Anthonie & Jacobus Driesen, Sch...
Zilveren loddereindoosje, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd model met diverse horizontale banen met bandenwerk. Op het scharnierende deksel zit een ovaal medaillon met biedermeier graveerwerk. 4x3,5...
Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een ring met in het midden een diagonale druppelvorm, bezet met een kleine briljant geslepen diamant, 0,015 crt. ø 50 ca 1,6 gram.
Set Rosenthal sieraden, zwart porselein met goud- en zilverbewerking. Bestaande uit een rinkelarmband, 75x65mm, een broche, 10 cm, en oorhangers, één defect. 35mm. Studio-line. MT.: B.Brave (?).
Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast
Collier van barnsteen, ovale kralen met witmetalen sierstukjes. Lengte 40 cm. Stenen wat beschadigd.
Lot met 5 zilveren lepels en 2 vorken, Nederlands, 833/000. Begin 1900. 2 Theelepels, suikerschep en jamlepel hebben een gezaagde bewerking in de steel, de compotelepel is voorzien van een cartouche m...
Doos met diverse plated delen. Bestaande uit: Twee bewerkte dozen, luciferdooshuls, aansteker, set met knoopjes, klembrilletje, en diverse bestekdelen.
Twee zilveren miniaturen, 835/000. 'IJskar' en 'Kaasdragers'. Een ijskar en kaasdragers. MT.: onduidelijk, 4x2x3cm. En kaasdragers op zilveren plaat. Amsterdam, jl.:p:1950, 4x2,5x3,5cm. Totaal ca 38 ...
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Haagse school. 'Landschap met koeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 26 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1983. 1924 - 2005. 'Abstract figuratieve voorstelling'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 61 cm. In goede staat.
Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
Ferrucio Rontini, 1930. Italiaanse school, 1893 - 1964. 'Italiaanse boerderij met boerin en kip'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 26 cm. In goede staat.
Jos van Dijk, 1913-2000. 'Riviergezicht met kerkdorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd G. v. de Laan. 'Bomschuit op strand met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.