This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren hanger zirconia
Starting price 50 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met zirconia's. Rechthoekige hanger met in het midden een grote rechthoekige zirconia met daaromheen een rand met 3 rijen rond gefacettteerde zirconia's. 28x40 mm. Nieu...

5-Delige kristallen tafelset
Starting price 200 EUR

Vijf delig kristallen tafelset met diamantslijpsel bestaande uit olie- en azijn karaf, mosterdpot, met kleine chip, zoutvaatje en strooibus met zilveren montuur en dop. Het geheel is geplaatst in een ...

Zilveren druivenschaar
Result: 40 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: x:1882. 17 cm, ca 79 gram. In zeer goede staat.

Zilveren inktpot
Result: 100 EUR

Zilveren inktpot, 925/000, met een gladde ronde vorm en een hol lopend oppervlakte. Met scharnierend bol deksel en een glazen inzet. MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:Y:1932. ø10 cm. Met ho...

Gouden oorknoppen diamant
Result: 90 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamanten. Rozet oorknoppen met diamanten, ø 5 mm. (Pousettes onedel)

Kristallen beschuitbus met zilver
Starting price 100 EUR

Kristallen beschuitbus met onderschotel met zilveren knop. Beschuitbus versierd met o.a. amandelslijpsel voorzien van deksle met zilveren knop met parelrand, geplaatst op een onderschotel met geschulp...

Staande klok
Starting price 150 EUR

18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.

Pendule met inlegwerk.
Result: 300 EUR

19e Eeuwse Franse palissander pendule met been (? ) inleg, fruitranken en paradijsvogels. Circa: 1860, Louis Philippe. Chips emaille wijzerplaat bij sleutelgaten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, half...

Zilveren stuivertjes armband
Starting price 80 EUR

Armband met zilveren stuivers, 1850. Een armband met een dubbele rij met stuivertjes, voorzien van een bakslot. Lengte 19 cm. ca 19 gr.

Kristallen mosterdpot en peperstrooier
Starting price 100 EUR

Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement, gelijmd, met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18c...

Zilveren bloemenvaasje
Starting price 100 EUR

Zilveren bloemenvaasje, 835/000, op ronde voet met filetrand, met opgelegde koordrand tevens voorzien van ogen. De vaas is voorzien van gravure in de voet. ø8x21 cm. Enkele deukjes.

Grote pendule, man met hond
Starting price 850 EUR

Grote antieke Franse empire pendule, circa 1830. Wit Carrera marmer met vuurverguld brons. (basement voorkant scheur). Goede vergulding. Achtdaags, halfuur-slag met touwtjesslinger. Afmeting:35x15x 53...

Vuurvergulde pendule, Vrouw.
Starting price 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule. Circa 1835. Vrouw op canapé, en roofvogels met druivenranken. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 22 x ...

Bakelieten wekker met lamp.
Result: 50 EUR

Antieke bakelieten wekker met lamp. Circa: 1930. Gemerkt 'Cotna Electrique Versailles'. Met trafo. Afmeting: 35 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Franse tafelklok.
Result: 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met ingebouwd achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Functies niet getest. Afmeting: 27 x 29 x 10 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok
Result: 250 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...

Comtoise.
Result: 60 EUR

Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse barok vitrine opzetkast
Starting price 1.000 EUR

18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...

Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Starting price 1.900 EUR

19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Kabinet, mahonie
Starting price 1.400 EUR

Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afmeting. 240x175x66 cm. In goede staat.

Lange tafel, 18e eeuw.
Result: 500 EUR

18e Eeuwse kastanjehouten lange tafel met lyra-vormige poten (oude wormbeval). Mooie patina. Afmeting: 60 x 78 x 192 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Starting price 300 EUR

Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...

Zilveren Djokja lepelvaas met lepels en vorkjes.
Starting price 140 EUR

Djokja zilveren lepelvaas, 800/000, met uitlopende rand, gevuld met 6 zilveren taartvorkjes met een pluim aan het uiteinde, 1 zilveren vorkje en 6 theelepels met getorste steel met een bokkepoot, een ...

4-Laden commode
Starting price 350 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd . Afm. 80 x 88 x 55 cm. In zeer goede staat

Kristallen tazza op zilveren voet
Starting price 110 EUR

Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen schotel met opstaande geschulpte rand, voorzien van ster- en ruitslijpsel geplaatst op een zilveren zeskantige voet met gedreven floraal decor. M...

Tweedelig wildbestek in cassette
Starting price 60 EUR

Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.

2 Asbakken, 1 plated 1 zilver
Starting price 40 EUR

Twee asbakjes. Eén rond asbakje, Djokja zilver, 800/000, met hamerslag bak en djokja versierde rand, ø 9cm. En één zeshoekig gevormde asbak, plated, gestanst model met diverse voorstellingen in cartou...

Collier van rozenkwarts
Starting price 50 EUR

Collier van rozenkwarts, verlopend collier 10-20 mm, voorzien van groot veeroog. Lengte 52 cm. ca 134 gram.

Groot lot plated
Starting price 45 EUR

Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje

Collier van granaat met gouden sluiting
Result: 110 EUR

Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 10 mm, met een geribte olijfvormige sluiting. ca 40 gram.

Set zilveren lepeltjes (12 st.)
Starting price 50 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 833/000, met puntbak voorzien van getorste steel met gecontourneerd uiteinde met gematteerde bewerking met biedermeier gravure. MT.: Anthonie & Jacobus Driesen, Sch...

Zilveren loddereindoosje
Result: 65 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd model met diverse horizontale banen met bandenwerk. Op het scharnierende deksel zit een ovaal medaillon met biedermeier graveerwerk. 4x3,5...

Stalen verguld collier M&M
Starting price 50 EUR

Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.

Gouden ring, diamant
Starting price 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een ring met in het midden een diagonale druppelvorm, bezet met een kleine briljant geslepen diamant, 0,015 crt. ø 50 ca 1,6 gram.

Set Rosenthal sieraden
Result: 35 EUR

Set Rosenthal sieraden, zwart porselein met goud- en zilverbewerking. Bestaande uit een rinkelarmband, 75x65mm, een broche, 10 cm, en oorhangers, één defect. 35mm. Studio-line. MT.: B.Brave (?).

Zilveren zakhorloge, dames
Starting price 30 EUR

Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast

Collier, barnsteen.
Result: 45 EUR

Collier van barnsteen, ovale kralen met witmetalen sierstukjes. Lengte 40 cm. Stenen wat beschadigd.

Zilveren lepels en vorken Art Deco
Starting price 45 EUR

Lot met 5 zilveren lepels en 2 vorken, Nederlands, 833/000. Begin 1900. 2 Theelepels, suikerschep en jamlepel hebben een gezaagde bewerking in de steel, de compotelepel is voorzien van een cartouche m...

Doos met diverse plated delen.
Result: 35 EUR

Doos met diverse plated delen. Bestaande uit: Twee bewerkte dozen, luciferdooshuls, aansteker, set met knoopjes, klembrilletje, en diverse bestekdelen.

2 Zilveren miniaturen, 'IJskar + Kaasdragers'.
Starting price 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. 'IJskar' en 'Kaasdragers'. Een ijskar en kaasdragers. MT.: onduidelijk, 4x2x3cm. En kaasdragers op zilveren plaat. Amsterdam, jl.:p:1950, 4x2,5x3,5cm. Totaal ca 38 ...

Herman Brood, 'Clown'.
Result: 2.000 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, 'Landschap met koeien'.
Starting price 450 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Haagse school. 'Landschap met koeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 26 cm. In goede staat.

Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.
Starting price 400 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

A. Heyboer, 'Abstract figuratieve voorstelling'.
Result: 130 EUR

Anton Heyboer, 1983. 1924 - 2005. 'Abstract figuratieve voorstelling'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 61 cm. In goede staat.

Monogram W.C.N., 'Muilezel'.
Result: 475 EUR

Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

A. Pastor
Starting price 240 EUR

A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.

F. Rontini, 'Italiaanse boerderij'
Result: 280 EUR

Ferrucio Rontini, 1930. Italiaanse school, 1893 - 1964. 'Italiaanse boerderij met boerin en kip'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 26 cm. In goede staat.

Jos van Dijk
Result: 60 EUR

Jos van Dijk, 1913-2000. 'Riviergezicht met kerkdorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

G. v. de Laan, 'Bomschuit op strand met figuren'.
Starting price 220 EUR

Gesigneerd G. v. de Laan. 'Bomschuit op strand met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.