Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm
Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw
Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met schelpcamee. Ovale broche met gladde zetrand met opgelegde getroste rand. Bezet met een schelpcamee met vrouwenportret. 37x30 mm. ca 9,0 gram.
Armband met bloedkoralen. Armband met 3 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een double sluiting met graveerwerk en veiligheid. ca 25 gram. lengte 20 cm.
Zilveren strooier in de vorm van een ei geplaatst op 3 pootjes. De strooier is versierd met palmetten, bloemen en diverse dieren. Afmeting: ø 4 x 4,5 cm. Ca. 31 gram. In goede staat.
Drie kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Kegelvormige flacon met zilveren kraag en bolle dop. Cilindervormige flacon met slijpsel met zilveren kraag en dop met graveerwerk. En een bolle flaco...
Zilveren armband, 925/000, van oranje stenen. Brede zilveren armband met schakels gemaakt uit bloemen van oranje stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 2x21cm. Nieuw
Kristallen bonbonkom met gecontourneerde rand en amandelslijpsel op een zilveren voet.17x11cm. Enkele chips
Twee zilveren miniaturen. 'Koalabeer met jong' en 'Everzwijn'. Afmeting: 2,5 x 1,5 - 3 x 3 cm. Totaal ca. 48 gr.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Opengewerkte staafbroche met in het midden een rond gefacetteerde granaat, ø 12,5 mm, in geschulpte rand met getorste bewerking. 45x18 mm. ca 5,6 gram. In goed...
Zilveren bonbonschaaltje, 833/000. Ovaal bonbonschaaltje versierd met floraal decor, met 2 greepjes in de vorm van een bloemenrank, staand op 4 vierkant verlopende pootjes. MT.: Bijkamp & Co. Steenwij...
Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...
Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.