This website uses cookies

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1211
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Starting price 50 EUR
Sold
J. Vos, 'Storm aan de kust'.  1204
J. Vos, 'Storm aan de kust'.

Result:

75 EUR

Sold
Buffetkast met snijwerk, ca. 1800. 4108
Buffetkast met snijwerk, ca. 1800.

Result:

170 EUR

Sold
Eiken broodspinde 4101
Eiken broodspinde

Result:

250 EUR

Sold
Gembercoupe met zilver. 46
Gembercoupe met zilver.

Result:

185 EUR

Zilveren bakje, 18e eeuw. 39
Zilveren bakje, 18e eeuw.
Starting price 450 EUR
Sold
Pop, 'Kestner', circa 1912. 2941
Pop, 'Kestner', circa 1912.

Result:

100 EUR

Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915. 2934
Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915.
Starting price 150 EUR
Sold
Witgouden oorhangers met briljanten. 32
Witgouden oorhangers met briljanten.

Result:

898 EUR

Poppenwagen, 19e eeuw. 2927
Poppenwagen, 19e eeuw.
Starting price 100 EUR
Platelen pot 6201
Platelen pot
Starting price 80 EUR
6 x Celadon vaas. 6194
6 x Celadon vaas.
Starting price 80 EUR
Sold
2 Fayence klepkannen. 6187
2 Fayence klepkannen.

Result:

50 EUR

Naaitafel, Louis Philippe. 4065
Naaitafel, Louis Philippe.
Starting price 100 EUR
Zilveren lepeldoos 1906 389
Zilveren lepeldoos 1906
Starting price 190 EUR
Parelcollier met gouden slot 382
Parelcollier met gouden slot
Starting price 120 EUR
Dolk met hoornen heft 3114
Dolk met hoornen heft
Starting price 60 EUR
Sold
Percussie karabijn, 19e eeuw 3107
Percussie karabijn, 19e eeuw

Result:

130 EUR

Sold
Eiken geweerrek en geweerkoffer 3100
Eiken geweerrek en geweerkoffer

Result:

100 EUR

Sold
Nederlandse helm, 1927 3064
Nederlandse helm, 1927

Result:

80 EUR

Sold
Derde Rijk Luftwaffe dolk 3057
Derde Rijk Luftwaffe dolk

Result:

400 EUR

Schijfgeweer 'Geneve'. 3050
Schijfgeweer 'Geneve'.
Starting price 550 EUR
Sold
Vuursteen pistool, 15 mm. 3014
Vuursteen pistool, 15 mm.

Result:

200 EUR

Sold
Oostenrijks console Augustin geweer 3007
Oostenrijks console Augustin geweer

Result:

475 EUR