This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Kabinet, Eiken (Drents model).
Starting price 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.

Side table
Starting price 250 EUR

Grote antieke iepenhouten side-table uit China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 214 x 46 cm. In zeer goede staat.

Max Nagel
Starting price 30 EUR

Max Nagel. Duitse School. 'Pijprokende Beierse man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren bakje, 18e eeuw.
Starting price 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Glazen snuffbottle blauwe vis
Starting price 240 EUR

Bewerkte glazen Chinese snuffbottle (Pekingglas ?) met karper, Foo hond, kraanvogel, pagode in wolken decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Zilveren tafelborstel.
Starting price 50 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met afbeelding van een zeilschip. 10x8x6cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met briljanten.
Result: 898 EUR

Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...

Gouden beursje.
Result: 1.200 EUR

Bijzonder gouden beurs met half ronde, deels gecontourneerde beugel, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van 2 eikeltjes als knopje bij de sluiting en een oog. Met gevlochten tasje. MT.: vermoed...

3-Delig Plateel set.
Starting price 150 EUR

Drie maal Jugendstil Schoonhoven plateel. Polychrome decor 'Johnny', met florale decors. Twee maal knobbelvaas, één maal cachepot, scheuren bodem. Afmeting: 33 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Platelen pot
Starting price 80 EUR

Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.

Gouden trouwring briljant
Result: 80 EUR

Geelgouden trouwring, 585/000, met 3 briljant geslepen diamanten, ca 3x0,03crt, diagonaal in de ring gezet . Breedte ring 6 mm, licht bollopend model. ca 5,2 gram. ø 53.

Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Vos, 'Storm aan de kust'.
Result: 75 EUR

J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren slot, 1841
Result: 85 EUR

Bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met het nieuwe testament, voorzien van zilveren slot met getrembleerde bewerking. MT.: H. van Delden, Zwolle, jl.: G:1841 12x6,5x3cm. In goede staat

4 Stoelen
Result: 100 EUR

Vier eikenhouten stoelen met webbing, 19e eeuw. Afmeting: 98 x 46 x 53 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel
Result: 440 EUR

Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...

6 x Celadon vaas.
Starting price 80 EUR

Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.

2 Fayence klepkannen.
Result: 50 EUR

Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Friese zilveren schaal.
Result: 600 EUR

Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...

Naaitafel, Louis Philippe.
Starting price 100 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1920.
Starting price 175 EUR

Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Pop, 'Tete Jumeau', ca. 1900.
Result: 275 EUR

Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant en saffier
Starting price 950 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...

Zilveren lepeldoos 1906
Starting price 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...