This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Kukhri Gurkha dolk (Nepal)
Result: 30 EUR

Grote Kukhri Gurkha dolk in lederen schede. Nepal. Eén klein mesje mist. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antieke boog met darm, ca. 1900
Starting price 60 EUR

Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', 1894.
Starting price 175 EUR

Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Kristallen cakeschaal met zilveren beugel
Starting price 90 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van ster op de bodem met zilveren beugel versierd met parelrand. ø 28x20 cm....

R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'.
Result: 160 EUR

R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.

J. Vos, 'Storm aan de kust'.
Result: 75 EUR

J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Zilveren soepterrine met deksel
Result: 1.250 EUR

Prachtige zilveren soepterinne met deksel, 830/000, Duits. Ovale schaal met gelobte bewerking geplaatst op 4 krul/klauwpoten. Verfraaid met gekrulde oren en voorzien van deksel, doorlopend in vorm me...

J.J.H. van Leeuwen,
Starting price 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren jardinaire met blauwglazen inzet
Starting price 120 EUR

Zilveren jardinaire met blauwglazen inzet. 835/000. Ronde Louis XIV-stijl jardinaire versierd met bloemkransen en C-voluten geplaatst op driehoekig gecontourneerde pootjes. MT.: Albert Bodemer (ALBO),...

Zeer grote antieke dolk.
Starting price 450 EUR

Zeer grote antieke dolk met damast lemet en hoorn met messing heft. Ongemerkt. Afmeting: 43 x 12 x 4 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Result: 70 EUR

Antiek Zwitserse bajonet 'Eisener Schwytz'. Model 1918, Nr. 647540. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Engelse politie helm, na 1963.
Starting price 80 EUR

Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.

Oude bajonet 'Lebel'.
Result: 80 EUR

Oude ijzeren bajonet Nr.: 10729. Frankrijk. Systeem Lebel. Met originele schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Bajonet, Antiek
Result: 70 EUR

Antiek ijzeren bajonet met houten grip, gemerkt met weegschaal en letters A.C. 1125 S met kroon en 2453. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.

Antiek Engels seinpistool
Result: 190 EUR

Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Result: 100 EUR

19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Ongemerkt. Originele patina. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.

Officiers sabel, vuurverguld
Result: 150 EUR

Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Militair uniform (Holland)
Starting price 100 EUR

Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.

Gouden ring met witte en gele diamanten
Starting price 480 EUR

Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten en citrien. Een bloemmotief, deels gematteerd, met in het midden een rond gefacetteerde citrien, ø 3,5. Om de citrien zitten 5 WG blaadjes, allen bezet me...

2 Gouden cameehangers
Result: 100 EUR

Geelgouden hangers, 585/000, met schelpcamee. 2 Ovale gouden hangers met een camee, 43x26 mm, 40x17mm, en een paar double oorhangers met camee.

Gembercoupe met zilver.
Result: 185 EUR

Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...

Gouden ring met diamant
Starting price 225 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Een fijne ring met een golf bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.38 crt TW SI, in gladomzettingen. ø 56, ca 2.9 gr. Nieuw

Kristallen tafelbel met zilveren klepel+handgreep.
Starting price 60 EUR

Geslepen kristallen tafelbel met ruitslijpsel, zilveren klepel en zilveren handgreep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H.W. van Loon. Waarborg district Rotterdam. Circa: 1830. Afmeting: 20 x ø 8 cm. In...

Gouden herenring met Hematiet
Starting price 120 EUR

Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gam.