Grote Friese eikenhouten staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met bronzen sierwerk en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule. Circa 1915. Pendule heeft een achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag. Figuur bij been afgebroken. Afmeting: 47 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang met ijzeren stoel. Functies niet getest. Slaghamer zit los. Comtoise heeft een mooie emaille wijzerplaat en vouwslinger. Afmeting: 47 x 29 x 16 cm...
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenligge...
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Zeldzame Duitse Schwarzwald damhertengewei-klok met origineel Weens stil uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 73 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude comtoise klok. Tweede helft 20e eeuw. Van messing en emaille wijzerplaat en lyraslinger. Afmeting: 32 x 28 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa: 1920. Afmeting: 45 x 39 x 12 cm. In goede staat.
Franse antieke wit marmeren pendule met schrijver. 19e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Afmeting: 42 x 30 x 14 cm. In redelijke staat.
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Vier maal 18e - 19e eeuws staande klok uurwerken. Functies niet getest. Afmeting: circa 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese Schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.