Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Antieke Delftse porseleinen fles pendule met origineel Frans uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 x 25 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger
Grote Franse origineel geëboniseerde portaal pendule. Circa 1850. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 x 26,5 x 16 cm. In zeer goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws staande klok uurwerken. Functies niet getest. Afmeting: circa 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Frans onyx klokkenstel met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. (één vleugel met breukje). Afmeting: 61 - 65 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten miniatuur staand horloge met Portre Montre. Circa 1900 en 18e eeuws. Met spillegang uurwerk. 'D.D. Noveron London'. Functies niet getest, ketting snek eraf. Afmeting: 43 ...
Grote antieke Franse portaal pendule met druivenranken intarsia en vergulde ornamenten. Circa: 1850. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 48 x 24 x 12 cm. In goede staa...
19e Eeuwse Franse boulle zuilen pendule met emaille en parelmoer. Circa: 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Weense pendule met kwartierslag-uurwerk op twee bellen. Achterplaatje mist, slinger mist, één slaghamertje mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Noten klokkast gaaf en compleet met messing...
Vroeg 19e eeuwse Weense pendule met origineel uurwerk. Eén daags uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Eén sierstuk achter slinger mist, adelaar bovenop mist. Afmeting: 59 x...
Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en to...
19e Eeuwse wortelnoten tafelklok met ingebouwd Duits 'Vorderzappler' uurwerk met spillegang (huwelijk). Functies niet getest. Afmeting: 42 x 32 x 20 cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.
Antieke Franse portaal pendule met florale intarsia. Circa: 1860. Wijzerplaat iets beschadigd, veerslinger gebroken. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Klokkast in goede staat. Afmeting: 44,5...
Antieke Duitse 'Vorderzappler' Barok tafelklok met plated 18e eeuwse wijzerplaat en spillegang uurwerk. Huwelijk uurwerk + wijzerplaat. Wijzers: één kapot, één mist. Afmeting: 33 x 23 x 9 cm. In redel...
Antieke mahoniehouten mini-regulateur met messing beslag. Kleinere restauraties. Schoon uurwerk, Nr. 118120. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 48 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Franse antieke wit marmeren pendule met schrijver. 19e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Afmeting: 42 x 30 x 14 cm. In redelijke staat.
Twee grote Weense gewichten regulateurs. Twee gewichters, halfuur-slag klokwerk met paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'J.J. Brücher Hildenbach 1806'. Eén-daags uurwerk, wijzerplaat gelijmd. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 47 x 40 x 26 cm. In redelijke ...