Grote voor-oorlogse uitklapbare oldtimer-koffer. Firma J. Hentholt-Amsterdam. Afmeting: 46 x 47 x 90 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve glazen windlichten met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.
Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke sloten (deuren) met twee sets ijzeren lopers. Afmeting: 16 x 34 x 26 cm. In goede staat.
Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. Peper en zout en één maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.
Groot kavel met silverplated bestaande uit o.a. een kletum bestek, bonbonmandje, bekers, vaasjes, eierdoppen, theekan, borden en kandelaren.
Antiek neogotische vier-lichts messing kaarskandelaar met ranken. Afmeting: 50 x 52 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonne met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten met palissanderhout belijnde documentenkistje met slot + sleutel. Minimale fineerschade. Afmeting: 10 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Antiek bronzen jardiniere met putti in Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 35 cm. In goede staat.
Antieke (?) bronzen olielamp met graveringen en Egyptische vogels. Afmeting: 12 x 13 x 7cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving ...
Messing empire-stijl hanglamp met kristalglazen pegels, 7-lichts. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duits houtgestoken staande lamp met tafeltje. Circa 1930. Afmeting: 193 x 55 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa: 1900 - 1940. Afmeting: 37 x 35 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse grote plated tuba. 'Imperial Zaandam'. Bedeukt. Voor deco. Afmeting: 95 x 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.
Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Oude benen lepel met doodskop en kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
18e Eeuws gegraveerde messing tabaksdoos met twee spreuken en figuren. Afmeting: 12,5 x 7,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuurlijke tafellampen. Circa 1900. 'Les Fleurs' en 'Le Mecanicien'. Later geëlectrificeerd. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse messing Barok-stijl wand/hangkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 42 x 31 x 43 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen ketels + messing met ijzeren wafelijzer. Afmeting: 27 - 45 cm. In goede staat.
Notenhouten gestoken wandbarometer met Hollandse aanduiding (Jachtbarometer). Circa: 1920. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Gegraveerde messing reis-inktset in lederen beklederhouder met patent. Set bestaat uit: Inktpot, roller, vulpenhouder, zandhouder, borsteltje. Afmeting: 6 x 13,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Kavel met divers antiek houtwerk. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit o.a.: Puddingvormen etc. Barok houten voorwerpen, lepels, schalen. Afmeting: circa 12 - 56 cm.
Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Antieke historisme sierschaal met putti en kristallen schaal (compositie metaal). Circa: 1880. Bevestiging schaal kristal beschadigd. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Antieke petroleumlamp + kandelaar. Circa 1900. Petroleumlamp met messing en keramieken houder. Kandelaar met marmeren basis. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen Oosterse olielamp met zegelstempel. Afmeting: 10 x 11,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten met messing postkantoor-weegschaal. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde theecomfoor. Drie-delig met aardewerk plaquettes. Circa: 1900. Afmeting: 39 x 17 x 17 cm. In redelijke staat.
Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Onder andere: Twee strooiers, circa 1800. Kinderservies, 19e eeuw. Zes kop en schotels, één schekkan, room + suikerpot. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Zes delen tin met glas. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén tablet, twee glazen, één decanter karaf, één dekseldoos, één tafellamp. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.
Lot van tien antiquarische boeken. Onder andere: Vier maal 'Shakespeare's Dramatische Werke, Erster Band - Leipzig'. Eén maal 'Handwörterbuch, Holländisch - Deutsch 1832'. Eén maal 'Deutscher Doppelwö...
18e - 19e Eeuws gietijzeren haardplaat met florale decor. Afmeting: 74 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws ijzeren bewerkte kolenkit met florale decor. Afmeting: 30 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Oosterse bronzen hangolielamp. Voor zeven lonten. Afmeting: 24 x 24 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Vijf maal 'Stork' - Hengelo gemerkte objecten. Eén maal Delftse schaal Schoonhoven. Drie maal kandelaar 'Porseleyne Fles'. Eén maal gietijzeren bureau penhouder (?). Afmeting: 15 - 18 cm. In goede sta...
Negen natuurstenen + marmeren ballen. 20e Eeuw. Afmeting circa: ø 6 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...
Zeldzame antiek gietijzeren haardplaat met tekst, landschap, figuren en watermolen deocor. Renaissance, mogelijk 17e eeuw. Oude reparatie onderaan. Afmeting: 66 x 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Zware oude messing kapspiegel in Roccoco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 44 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Franse compositie metalen 5-lichts kaarskandelaar met marmeren basement. Circa 1890. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse kraantjeskan. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten kolenbak met schep en messing grip. Circa 1910. Afmeting: 39 x 47 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws bisquit porseleinen figuur in ovale lijst met bol glas. Afmeting: 43 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Grote staande lamp met bronzen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 43 cm ø. In goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Lot antiek messing kabinetbeslag etc. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote fontein-kikker. Bronskleurig gepatineerd. Betongegoten. Afmeting: 27 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Zware antieke messing historisme kaarskandelaar, circa 1880. Monogram B.D. 652. Afmeting 27 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek metaal. Bestaande uit: Grote tinnen strooier, circa 1800. Een messing kaarskandelaar, circa 1850. Een tabaksdoos, 19e eeuw. Twee kandelaren, 20e eeuw. En een Jugendstil roomset. ...
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boeddha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30 x 20 cm en 38 x 18 cm. In goede staat
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat
Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissonne vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 c...
Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke vaasjes, antiek bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. Afmeting 6,5 x 7 en 9 x 7 cm. In goede staat
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...