Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.
'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.
Antieke ovale halspiegel met geslepen glas. Circa: 1900. Afmeting: 84 x 63 cm. In goede staat.
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil eikenhouten kapstok met spreuk 'Het is beter te verslijten dan te verroesten'. Circa 1915. Afmeting: 54 x 104 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse berkenhouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Oude wormbeval. Afmeting: 88 x 54 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.
Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.
Oude lederen armleun-oorstoel met houten poten welke onderling verbonden zijn. Met leer bekleed en afgewerkt met kopernagels. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 77 x 87 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat
Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.
19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.
Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse stoel met familiewapen en florale intarsia. Afmeting: 88 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, Wortelnoten met medaillon intarsia, beschadigingen fineer, Afmeting 77x64x48cm. In redelijke staat
Grenenhouten Louis Philippe secretaire, 19e eeuw. (blad zit los). Afmeting: 114 x 50 x 120 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuif en zijkanten. 20e Eeuw. Barok-stijl. Afmeting: 67 x 82 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe ovale tafel met houtgestoken vier-spant poot. Afmeting: 71 x 110 x 82 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Engelse bijzettafel met intarsia. Lichtschade. Afmeting: 56 x 45 cm ø. In goede staat.
Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten speeltafel met 4-spant houtgesneden poot. Lichte fineerschades. Afmeting: 73 x 85 x 88 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken stoel in Renaissance-stijl met gobelin stoffering. Circa 1900. Afmeting: 120 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Franse bijzettafel met diverse houtsoorten, intarsia, bronzen beslag en lade. Gecontourneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten Queen Anne wandtafel met twee lades. Circa: 1910. Afmeting: 80 x 100 x 40 cm. In zeer goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met twee lades. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 103 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met 4-spant snijwerk poot en groen leder. Afmeting: 75 x 83 x 85 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.