Zeven antieke Chinees porseleinen trekpotjes met blauwe florale decors. Circa: 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 x 8 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Bestaande uit: Drie stapeldozen met figuren decor. Twee 'Familie Verte' trekpotten. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 13 x 12 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekseldozen met figuren en symbolen decors. Deels gemerkt. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 12 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts keramieken bord met voorstelling van dame en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Lot divers Duits K.P.M. serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: vijf schalen, negen ontbijtborden, zeven grote borden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd 'Nymphenburg' porseleinen koffieservies met florale en goud decor. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiepot, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, zes gebaksborden. Minimale ...
Groot handbeschilderd Duits 'Fürstenberg' porseleinen tablet met goud decor. Door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Afmeting: 32,7 cm ø. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse 'Rosenthal' porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32,5 cm ø. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein tablet. 'Handgemalt Svetlana Strorogenko'. Naar Peter Paul Rubens. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'K.P.M.' porseleinen tafelstuk, met blauw en goud decor. 'Handbemalt A.H.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Circa: 1900. Eén dame met bloemenmand, één bloem kapot in hand. Eén man met bloempot, goed. Eén man met fluit, goed. Eén dame met bloem in hand, t...
Grote porseleinen figurengroep, Duits Sitzendorfer, met dansende vrouwen. 2 Armen beschadigd, 20e eeuw. Cond. redelijk/goed. 20x52x30cm.
Grote Weense porseleinen deksel ampfora vaas met handgeschilderde florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 18 cm ø. In goede staat.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dante E. Hähnel'. 20e Eeuw. Bakfout bij arm. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen ampfora vaas met handgeschilderde florale, goud en phenixen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee antiek Chinees vierkante porseleinen siervazen met groene glazuur. Vazen zijn opgewerkt met florale decor en medaillon. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 8,7 x 8,7 cm. In goede staat...
Drie 19e -20e eeuwse Chinees porseleinen olielampen met florale decors. Eén bovenrand gelijmd. Afmeting: circa 20 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Frans porseleinen borden met handbeschilderd floraal en goud decor. Gemerkt met bladgoud. Merk 'Verso'. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18,8 cm ø. In goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met florale en paradijsvogel decors. Minimale randglazuur chips. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Yixing theepotten. Eén maal met rondom coulissen florale decors (deksel mist + beschadiging). Eén maal pompoen-vormig met vleermuis op deksel (chips binnenrand). Gemerkt. Afmeting: 12 - ...
Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met fijnbeschilderde figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 x 11 cm ø. In zeer goede staat.
Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse Italiaanse 'Fayence' sierschotel met polychrome beschildering. Romeins. Verso initialen. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuws beschilderde kruik met teksten: Cornelis Tromp Chattam 1667. John Evertsen, Cornelis Evertsen, Johan de Liefde, Willem van Gent, Aert van Nes, Michiel A . de Ruyter, Geb. 1607 - Ges...
Vroeg 19e eeuws antiek Frans handbeschilderd Empire servies met goud decor, landschappen en figuren. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, schaal, vaas en tien koppen met schotels. Minimale chip m...
Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...
Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...
Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.
Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.
Oud/antiek Duits handbeschilderd 'K.P.M'. porseleinen koffieservies met florale- en goud decors. Monogram 'A.H'. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, ...
Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...
Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....