This website uses cookies

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Schilderij, B.H., 'Stilleven'. 1237
Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Starting price 20 EUR
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. 1311
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Starting price 20 EUR
Monogram M.O stilleven 1312
Monogram M.O stilleven
Starting price 20 EUR
N. Bulders, 'Jongen op paal in water'. 1396
N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Starting price 20 EUR
Achter glas schildering 1224
Achter glas schildering
Starting price 25 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1229
Ongesigneerd, 19e eeuw
Starting price 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1230
Onduidelijk gesigneerd
Starting price 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'. 1231
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Starting price 25 EUR
A. Mentes, Stilleven. 1233
A. Mentes, Stilleven.
Starting price 25 EUR
Willem...., 'Wandelaarster met hoed'. 1235
Willem...., 'Wandelaarster met hoed'.
Starting price 25 EUR
Ongesigneerd Duitsland 1236
Ongesigneerd Duitsland
Starting price 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1296
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Starting price 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur' 1439
Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur'
Starting price 25 EUR
Max Nagel 1218
Max Nagel
Starting price 30 EUR
Ongesigneerd 1219
Ongesigneerd
Starting price 30 EUR
Oosterse jongen 1222
Oosterse jongen
Starting price 30 EUR
B.J. Naevestad 1223
B.J. Naevestad
Starting price 30 EUR
Kees Hogendam 1993. 1264
Kees Hogendam 1993.
Starting price 30 EUR
Gravure + mahoniehouten lijst 1317
Gravure + mahoniehouten lijst
Starting price 30 EUR
Antieke landkaart, 1713. 1355
Antieke landkaart, 1713.
Starting price 30 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1356
Landkaart Aveele, 1705
Starting price 30 EUR
Landkaart Aveele, 1702 1357
Landkaart Aveele, 1702
Starting price 30 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1362
Landkaart Aveele, 1705
Starting price 30 EUR
Landkaart Aveele, 1700 1363
Landkaart Aveele, 1700
Starting price 30 EUR