Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.
Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. 'Boer met terugkerend vee bij avond'. Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, (ter inzage). Olieverf op linnen. Afm. 1...
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Door Herman Brood beschilderde melkbus met origineel certificaat van Koos van Dijk. Titel: ´Molkerei´. Acryl op metalen melkbus. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.
Stien Eelsingh 1903 - 1964. 'Melkende boer'. Houtskool op papier. Afmeting: 60 x 53 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Haagse school. 'Landschap met koeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.
Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.
Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. 'Duinachtig landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 1873 - 1952. 'Strandgezicht met figuren'. Vlot impressionistisch buitensporig werk van deze schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903 - 1981. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Karel Appel, Amsterdam 1921 - Zürich 2006. Nr. IV A.P. 'Abstracte compositie'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Van Noort. 'Strandgezicht Zandvoort met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Van Noort. 'Strandgezicht Zandvoort met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Fijn geschilderd Chinees rolschilderij met figuren in tuin decor. Aquarel met goudverf. Hoge kwaliteit. Aquarel op papier. Afmeting: 115 x 40 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.
Monogram R.P.H., Novembre 1903. 'Postkoets bij avond in stad'.Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1975. 1921 - 2006. 'Modern abstract gezicht'. Nr. 11/50. Zeefdruk op papier. Afmeting: 71 x 59 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouters. 1888 - 1966. 'Houtvesters in bos met paardenspan'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toe te schrijven aan C.H. Meiners. 1819 - 1894. 'Landschap met boerenhuis en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.