This website uses cookies

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
C. Cornelisz, 'Bessen'. 1195
C. Cornelisz, 'Bessen'.

Result:

80 EUR

J.J.H. van Leeuwen, 1196
J.J.H. van Leeuwen,
Starting price 300 EUR
Sold
Barok schilderij 1197
Barok schilderij

Result:

50 EUR

De La Riviere, 'Man onder parasol'. 1198
De La Riviere, 'Man onder parasol'.
Starting price 160 EUR
L. Garrington, 'Landschap met windmolens'. 1199
L. Garrington, 'Landschap met windmolens'.
Starting price 125 EUR
G. Irwin 1200
G. Irwin
Starting price 60 EUR
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1201
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Starting price 200 EUR
H. Hausmann, naïef schilderij 1202
H. Hausmann, naïef schilderij
Starting price 200 EUR
Sold
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht 1203
Heinrich Eckstein, dorpsgezicht

Result:

40 EUR

Sold
J. Vos, 'Storm aan de kust'.  1204
J. Vos, 'Storm aan de kust'.

Result:

75 EUR

Sold
R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'. 1205
R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'.

Result:

160 EUR

Sold
M. Bilders van Bosse, 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'. 1206
M. Bilders van Bosse, 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'.

Result:

200 EUR

Sold
Reinier Craeyvanger, 'Wandelende figuren in de stad'. 1207
Reinier Craeyvanger, 'Wandelende figuren in de stad'.

Result:

180 EUR

Sold
Hermann Bopp 1208
Hermann Bopp

Result:

30 EUR

Sold
H. Bader 1209
H. Bader

Result:

30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1210
Ongesigneerd ca. 1900
Starting price 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1211
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Starting price 50 EUR
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'. 1212
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Starting price 80 EUR
Ongesigneerd, Rembrandt 1213
Ongesigneerd, Rembrandt
Starting price 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.  1214
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met molen en figuren'.
Starting price 80 EUR
Sold
Martinus Nefkens, 'Coming sheep'. 1215
Martinus Nefkens, 'Coming sheep'.

Result:

220 EUR

Sold
R. Wendt 1216
R. Wendt

Result:

25 EUR

Sold
E. Schaeffer 1217
E. Schaeffer

Result:

25 EUR

Max Nagel 1218
Max Nagel
Starting price 30 EUR
Ongesigneerd 1219
Ongesigneerd
Starting price 30 EUR
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'. 1220
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Starting price 125 EUR
Sold
Pit van Loo, 'Moderne compositie strepen'. 1221
Pit van Loo, 'Moderne compositie strepen'.

Result:

125 EUR

Oosterse jongen 1222
Oosterse jongen
Starting price 30 EUR
B.J. Naevestad 1223
B.J. Naevestad
Starting price 30 EUR
Achter glas schildering 1224
Achter glas schildering
Starting price 25 EUR
Sold
Landkaart van Utrecht. 1225
Landkaart van Utrecht.

Result:

60 EUR

P. Just, 'Paardenspan', (kopie) 1226
P. Just, 'Paardenspan', (kopie)
Starting price 60 EUR
Lithografie, 'Vis à Vis'. 1227
Lithografie, 'Vis à Vis'.
Starting price 60 EUR
J. Infantino, 'Muro'. 1228
J. Infantino, 'Muro'.
Starting price 80 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1229
Ongesigneerd, 19e eeuw
Starting price 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1230
Onduidelijk gesigneerd
Starting price 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'. 1231
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Starting price 25 EUR
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'. 1232
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Starting price 50 EUR
A. Mentes, Stilleven. 1233
A. Mentes, Stilleven.
Starting price 25 EUR
Sold
Otto Strathmann? 1234
Otto Strathmann?

Result:

20 EUR

Willem...., 'Wandelaarster met hoed'. 1235
Willem...., 'Wandelaarster met hoed'.
Starting price 25 EUR
Ongesigneerd Duitsland 1236
Ongesigneerd Duitsland
Starting price 25 EUR
Schilderij, B.H., 'Stilleven'. 1237
Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Starting price 20 EUR
Sold
Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'. 1238
Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'.

Result:

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'. 1239
Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'.
Starting price 600 EUR
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets) 1240
Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Starting price 80 EUR
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'. 1241
Paul Citroen, 'Gezichten compostie'.
Starting price 50 EUR
Stilleven, 'Fruit'. 1242
Stilleven, 'Fruit'.
Starting price 400 EUR
Jan Dey, 'Schapen'. 1243
Jan Dey, 'Schapen'.
Starting price 70 EUR
Onduiduidelijk gesigneerd, 'Vrouw op stoel met boek'. 1244
Onduiduidelijk gesigneerd, 'Vrouw op stoel met boek'.
Starting price 100 EUR
Sold
Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'. 1245
Monogram 'E.v.L'., Pendant, 'Lezend kind' + Kind jaagd katten weg'.

Result:

100 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'. 1246
Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'.

Result:

45 EUR

Monogram L.W., 'Brug'. 1247
Monogram L.W., 'Brug'.
Starting price 40 EUR
Sold
Ongesigneerd, 'Geit in stal'. 1248
Ongesigneerd, 'Geit in stal'.

Result:

40 EUR

Sold
Ton Anconé, bloemstilleven 1249
Ton Anconé, bloemstilleven

Result:

60 EUR

Ton Anconé, Lutterzand (klein) 1250
Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Starting price 40 EUR
Sold
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven' 1251
Frans Baayens, 'Twents landschap met ven'

Result:

100 EUR

Romania, 2 kippen in stal 1252
Romania, 2 kippen in stal
Starting price 20 EUR
J.W. de Gruyter 1253
J.W. de Gruyter
Starting price 350 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1254
Onduidelijk gesigneerd
Starting price 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht met kastelen, vee en herder'. 1255
Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht met kastelen, vee en herder'.
Starting price 80 EUR
Sold
W. Bonsall, Stadsgezicht. 1256
W. Bonsall, Stadsgezicht.

Result:

50 EUR

Sold
2x Chinees voor-ouder portret. 1257
2x Chinees voor-ouder portret.

Result:

240 EUR

Sold
4x Gravure, 17e-18e eeuw. 1258
4x Gravure, 17e-18e eeuw.

Result:

120 EUR

2x Gravure. 1259
2x Gravure.
Starting price 90 EUR
Landkaart, L. de Knijff. 1260
Landkaart, L. de Knijff.
Starting price 70 EUR
Sold
2x Gravure. 1261
2x Gravure.

Result:

80 EUR

2x Gravure 1262
2x Gravure
Starting price 50 EUR
Sold
Martin van Waning, Ets. 1263
Martin van Waning, Ets.

Result:

30 EUR

Kees Hogendam 1993. 1264
Kees Hogendam 1993.
Starting price 30 EUR
E. Maas, 'Landschap met kippen' 1265
E. Maas, 'Landschap met kippen'
Starting price 200 EUR
C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1266
C. Cornelisz, 'Vlinder'.
Starting price 90 EUR
C. Cornelisz, 'Oesters op tinnen schaal'. 1267
C. Cornelisz, 'Oesters op tinnen schaal'.
Starting price 80 EUR
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'. 1268
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Starting price 200 EUR
Simon Kramer, 'Frans stadsgezicht'. 1269
Simon Kramer, 'Frans stadsgezicht'.
Starting price 180 EUR
J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'. 1270
J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'.
Starting price 120 EUR
Sold
Ivar Kampke 1271
Ivar Kampke

Result:

240 EUR

Sold
Haardstuk, 18e eeuw. 1272
Haardstuk, 18e eeuw.

Result:

80 EUR

Aquarel, 18e-19e eeuw, 1273
Aquarel, 18e-19e eeuw,
Starting price 55 EUR
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1274
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.
Starting price 80 EUR
Willy Krake, 'Landschap met figuren' 1275
Willy Krake, 'Landschap met figuren'
Starting price 75 EUR
W. Raes, 'Kippen voeren'. 1276
W. Raes, 'Kippen voeren'.
Starting price 80 EUR
Sold
W. Raes, 'Schapen' 1277
W. Raes, 'Schapen'

Result:

70 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden' 1278
Onduidelijk gesigneerd, 'Eenden'

Result:

70 EUR

Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen 1279
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen
Starting price 100 EUR
C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'. 1280
C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Starting price 100 EUR
Ongesigneerd, 'Duits Biedermeier herenportret'. 1281
Ongesigneerd, 'Duits Biedermeier herenportret'.
Starting price 80 EUR
Sold
J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'. 1282
J.C. Verburgh, 'Boeren interieur met moeder en kinderen'.

Result:

50 EUR

Sold
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'. 1283
C.J. Snoeyerbosch, 'Landschap met dode boom'.

Result:

60 EUR

Sold
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch 1284
Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch

Result:

50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg 1285
Atelier Rose-Marie Sterenberg
Starting price 50 EUR
2 Babyportretten 1286
2 Babyportretten
Starting price 35 EUR
Andries Verleur, 1905. 1287
Andries Verleur, 1905.
Starting price 150 EUR
Sold
A. Verweij, Stadsgezicht. 1288
A. Verweij, Stadsgezicht.

Result:

90 EUR

Sold
W. Poelman, stillleven 1289
W. Poelman, stillleven

Result:

50 EUR

Russisch aquarel + lakwerk 1290
Russisch aquarel + lakwerk
Starting price 60 EUR