This website uses cookies

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

2 Oosterse aquarellen 1291
2 Oosterse aquarellen
Starting price 60 EUR
Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.  1292
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.

Result:

40 EUR

Sold
Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel) 1293
Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel)

Result:

20 EUR

Sold
Albert Franke, 'Abstract'. 1294
Albert Franke, 'Abstract'.

Result:

50 EUR

Sold
Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'. 1295
Monogram C. E., 'Portretten Marskramers'.

Result:

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1296
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Starting price 25 EUR
Sold
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'. 1297
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'.

Result:

160 EUR

Sold
Guilliaume Corneille, zeefdruk. 1298
Guilliaume Corneille, zeefdruk.

Result:

250 EUR

Sold
Johan van Gesine,'Larens interieur'. 1299
Johan van Gesine,'Larens interieur'.

Result:

250 EUR

Sold
Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'. 1300
Berry Brugman, 'Landschap met zandpad en sloot'.

Result:

125 EUR

Sold
H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'. 1301
H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'.

Result:

70 EUR

Sold
H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'. 1302
H.J.T.C. 1986, 'Vaas met seringen'.

Result:

60 EUR

Sold
Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'. 1303
Reinhold Grohmann, 'Havengezicht met Barok kerk en stoomboot'.

Result:

80 EUR

Sold
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'. 1304
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.

Result:

30 EUR

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'. 1305
Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Starting price 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'. 1306
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Starting price 40 EUR
Sold
Monogram M.O. , 'Damesportret'. 1307
Monogram M.O. , 'Damesportret'.

Result:

15 EUR

Sold
Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'. 1308
Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'.

Result:

25 EUR

H.J. Reuchlin-Lucardi, 'Stilleven met fruit'. 1309
H.J. Reuchlin-Lucardi, 'Stilleven met fruit'.
Starting price 100 EUR
Sold
Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.  1310
Herman Moerkerk, 'Zittende dame met hoed'.

Result:

90 EUR

E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. 1311
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Starting price 20 EUR
Monogram M.O stilleven 1312
Monogram M.O stilleven
Starting price 20 EUR
Sold
Jan Roëde, 'Moderne compositie'. 1313
Jan Roëde, 'Moderne compositie'.

Result:

60 EUR

Sold
Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'. 1314
Harry Maas, 'Vrouwelijk naakt'.

Result:

80 EUR

Sold
Monogram Moll, 'Damesportret'. 1315
Monogram Moll, 'Damesportret'.

Result:

20 EUR

Sold
Thurin, 'Figuur onder bomen'. 1316
Thurin, 'Figuur onder bomen'.

Result:

20 EUR

Gravure + mahoniehouten lijst 1317
Gravure + mahoniehouten lijst
Starting price 30 EUR
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'. 1318
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'.
Starting price 100 EUR
Gerard de Wit, 'Fotograaf met vrouwelijk model'. 1319
Gerard de Wit, 'Fotograaf met vrouwelijk model'.
Starting price 180 EUR
 A. Martens, 'Man in roeiboot'. 1320
A. Martens, 'Man in roeiboot'.
Starting price 60 EUR
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1321
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Starting price 250 EUR
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'. 1322
Gisela Sedatis Grosser, 'Landschap met figuren'.
Starting price 100 EUR
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1323
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Starting price 100 EUR
Sold
Monogram E.J., 'Winterlandschap' 1324
Monogram E.J., 'Winterlandschap'

Result:

40 EUR

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij' 1325
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Starting price 60 EUR
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1326
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Starting price 80 EUR
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1327
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Starting price 90 EUR
Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'. 1328
Ongesigneerd, 'Weense architect Heinrich Sobotka'.
Starting price 80 EUR
Sold
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'. 1329
Anatol Cernajaev, 'Fontein in park'.

Result:

40 EUR

Sold
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'. 1330
W. Kroon, 'Avondlandschap met boten op meer'.

Result:

60 EUR

Sold
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'. 1331
Hong Fan, 'Fashion for the new season Voque'.

Result:

80 EUR

Sold
J. Rode, 'Vaas met bloemen'. 1332
J. Rode, 'Vaas met bloemen'.

Result:

75 EUR

Sold
2x Pierre A. Renoir 1333
2x Pierre A. Renoir

Result:

50 EUR

Antieke Icoon 1334
Antieke Icoon
Starting price 50 EUR
Sold
Ongesigneerd ca. 1800 1335
Ongesigneerd ca. 1800

Result:

45 EUR

Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'. 1336
Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Starting price 40 EUR
Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'. 1337
Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Starting price 40 EUR
Sold
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'. 1338
Jaroslav Lukes, 'Landarbeiders en vaas met bloemen'.

Result:

40 EUR

Sold
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'. 1339
Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.

Result:

40 EUR

Sold
'Havengezicht op Rotterdam', Litho. 1340
'Havengezicht op Rotterdam', Litho.

Result:

50 EUR

J. André, 'Zeegezicht met bergen'. 1341
J. André, 'Zeegezicht met bergen'.
Starting price 50 EUR
Sold
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'. 1342
Bernhard Dörries, 'Dorpsstraat met figuren'.

Result:

65 EUR

Sold
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'. 1343
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'.

Result:

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. 1344
Starting price 60 EUR
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'. 1345
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.
Starting price 50 EUR
Russische School, 'Havengezicht'. 1346
Russische School, 'Havengezicht'.
Starting price 35 EUR
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.' 1347
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Starting price 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Landschap met gebouw en vissers'. 1348
Onduidelijk gesigneerd, 'Landschap met gebouw en vissers'.
Starting price 75 EUR
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1349
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.
Starting price 100 EUR
Sold
R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'. 1350
R. de Jongh, 'Romantisch landschap met paarden'.

Result:

60 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'. 1351
Ongesigneerd, 'Meisjes portret'.

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'. 1352
Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'.

Result:

25 EUR

O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'. 1353
O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'.
Starting price 35 EUR
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'. 1354
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Starting price 35 EUR
Antieke landkaart, 1713. 1355
Antieke landkaart, 1713.
Starting price 30 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1356
Landkaart Aveele, 1705
Starting price 30 EUR
Landkaart Aveele, 1702 1357
Landkaart Aveele, 1702
Starting price 30 EUR
Sold
R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.  1358
R. Wildeboer, 'Bosgezicht'.

Result:

135 EUR

Sold
Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.  1359
Monogram BD, 'Hollandse ijspret'.

Result:

55 EUR

Sold
Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'. 1360
Franz Hochmann, 'Vakwerk binnenhof met kippen'.

Result:

330 EUR

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1361
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Starting price 60 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1362
Landkaart Aveele, 1705
Starting price 30 EUR
Landkaart Aveele, 1700 1363
Landkaart Aveele, 1700
Starting price 30 EUR
Landkaart, ca. 1700. 1364
Landkaart, ca. 1700.
Starting price 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'. 1365
Onduidelijk gesigneerd, 'Besneeuwd landschap met huizen'.
Starting price 180 EUR
Sold
Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'. 1366
Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'.

Result:

25 EUR

Sold
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'. 1367
Juriaen Marinus van Beek, 'Een kloof van de Tessino met rivier'.

Result:

40 EUR

Sold
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'. 1368
Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'.

Result:

85 EUR

Sold
Antieke gravure 1369
Antieke gravure

Result:

25 EUR

Sold
Heyboer, 'Kip'. 1370
Heyboer, 'Kip'.

Result:

140 EUR

Sold
Heyboer, 'Vrouw'. 1371
Heyboer, 'Vrouw'.

Result:

100 EUR

J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. 1372
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.
Starting price 250 EUR
B. J. Brouwer, Gezicht op Olst 1373
B. J. Brouwer, Gezicht op Olst
Starting price 150 EUR
Sold
Yvonne Poelstra, 'Tulpen'. 1374
Yvonne Poelstra, 'Tulpen'.

Result:

60 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Café interieur'. 1375
Ongesigneerd, 'Café interieur'.

Result:

100 EUR

Sold
Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'. 1376
Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'.

Result:

275 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' 1377
Ongesigneerd, 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.'

Result:

150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen. 1378
Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Starting price 30 EUR
van Beek, 'Molens'. 1379
van Beek, 'Molens'.
Starting price 350 EUR
Sold
Onduidelijk gesignee hert. 1380
Onduidelijk gesignee hert.

Result:

35 EUR

Sold
J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'. 1381
J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'.

Result:

275 EUR

Jan Schunselaar, 'Wilde zwijnen'. 1382
Jan Schunselaar, 'Wilde zwijnen'.
Starting price 150 EUR
Jan Bolderink, 'Branding op de rotsen'.  1383
Jan Bolderink, 'Branding op de rotsen'.
Starting price 70 EUR
Sold
Klaus Fussman, 'Margeriten'. 1384
Klaus Fussman, 'Margeriten'.

Result:

190 EUR

Hanneke Maas, 'Figuren'. 1385
Hanneke Maas, 'Figuren'.
Starting price 90 EUR
Litho achter glas, 'Twee boeren vrouwen in punter'. 1386
Litho achter glas, 'Twee boeren vrouwen in punter'.
Starting price 20 EUR