Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.
Oude oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude beelden. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof gegoten, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 30 - 56 cm. In goede staat.
Zes metalen figuren van Corry van Amelaar. Onder andere met pvc en marmeren basement. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans figuur, naar 'Couston'. 'Steigerend paard met menner'. Compositie metaal. Afmeting: 18,5 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Houtgestoken Madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude bronzen aap. Circa 1930. Afmeting: 12 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.
Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht. Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen figuur 1891. Onduidelijk gesigneerd. 'Jongen en meisje'. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep/bureauset 'Man met hond bij waterpomp'.Bezemsteel mist. Circa: 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 13 x 14 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen figuur. 'Indische olifant met koninklijke figuren'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen figuur. 'Boeren jongen', op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. 'Boeren jongen met handen in zijn zak'. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren in klederdracht op houten basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.