This website uses cookies

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Bronzen beeld, Zeeman 5024
Bronzen beeld, Zeeman
Starting price 170 EUR
Beeld, 'Jongen met sigaret'. 5025
Beeld, 'Jongen met sigaret'.
Starting price 350 EUR
Bronzen beeld, Wing Phurba 5026
Bronzen beeld, Wing Phurba
Starting price 250 EUR
Beeld, 'Arabier op paard'. 5027
Beeld, 'Arabier op paard'.
Starting price 360 EUR
Beeld, 'Jongen die roept'. 5028
Beeld, 'Jongen die roept'.
Starting price 380 EUR
Bronzen beeld, 'Jongen met banjo'. 5029
Bronzen beeld, 'Jongen met banjo'.
Starting price 380 EUR
Sold
Art Deco beeld, 'Twee herten'. 5030
Art Deco beeld, 'Twee herten'.

Result:

185 EUR

Bronzen beeld (A. Gaudez) 5031
Bronzen beeld (A. Gaudez)
Starting price 550 EUR
2 x Beeldje, 'Lachende baby'. 5032
2 x Beeldje, 'Lachende baby'.
Starting price 100 EUR
Sold
2 x Bronzen figuren. 5033
2 x Bronzen figuren.

Result:

100 EUR

Sold
3 x Bronzen beeld. 5034
3 x Bronzen beeld.

Result:

110 EUR

Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'. 5035
Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'.
Starting price 500 EUR
Bronzen beeldje, verguld. 5036
Bronzen beeldje, verguld.
Starting price 110 EUR
Sold
Beeld, 'Kat' naar Pompon. 5037
Beeld, 'Kat' naar Pompon.

Result:

260 EUR

Beeld, 'Struisvogel met ei'. 5038
Beeld, 'Struisvogel met ei'.
Starting price 150 EUR
Sold
Sculptuur, 'Son of the sun'. 5039
Sculptuur, 'Son of the sun'.

Result:

80 EUR

Sold
Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'. 5040
Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'.

Result:

330 EUR

Bronzen hond 5041
Bronzen hond
Starting price 75 EUR
Bronzen hengselvaas.  5042
Bronzen hengselvaas.
Starting price 125 EUR
Sold
Sculptuur, '2 Gezichten'. 5043
Sculptuur, '2 Gezichten'.

Result:

75 EUR

Sold
Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'. 5044
Houten gestoken beeld, 'Aartsengel'.

Result:

200 EUR

Brons: Chinese schoenmaker 5045
Brons: Chinese schoenmaker
Starting price 60 EUR
Brons: Chinese muzikant 5046
Brons: Chinese muzikant
Starting price 90 EUR
Beeld, 'Jongen met pet'. 5047
Beeld, 'Jongen met pet'.
Starting price 100 EUR