Broche hanger met in het midden een mooie ovale camee, versierd met een rand met blauwe steentje. Bovenaan de broche zit een kroon met kleine steentjes. Gemaakt uit geelmetaal. getekend: FLORENZA Groo...
Zilveren roomlepel, 835/000, Fries, met ronde bak, getorste steel met gegraveerde hanenkam heft. MT.: Y.Steemsma Bergum jl.:i:1918. ca. 18 gram. ca 12,5 cm In goede staat
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast
Kristallen parfumflacon met geelgouden dop en kraag, 585/000. Peervormige flacon met slijpsel op ronde voet, deels afgebroken voorzien van gouden kraag en dop met bolle bewerking en graveerwerk. wat g...
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts op een ronde voet versierd met cannelures en voorzien van 4 armen. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, rond 1900. Grootte 21x21x26cm. In goede staat
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.