Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Collier met grote parels en een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier bestaande uit zwarte en roze grillig gevormde zoetwaterparel, ø 10-12 mm, met een gouden bolsluiting, l 9 mm. Lengte 44 cm.
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing tondeldoos en kleine kolentang voor aan de Friese staartklok. Afmeting: 8 -28 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Zilveren beursje, 833/000. en zakhorloge, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opengewerkte krullen en voluten, voorzien van getrembleerde bewerking. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:F: 1890. En ...
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
Lot met 3 zilveren zakhorloges, een gebroken glas en een wijzer los. ø47-50 mm, allen mechanisch
Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 800/000, Portugees, met parel en diamant. Ring met in het midden een grijze parel, ø 11,5 mm. Met aan weerskanten een cilindervormige ton bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. en een peper en zoutvaatje.De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde gesch...
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 8mm, mat en poly om en om. 43,5cm en 19,5cm. ca 42,3 gram. Gedragen, in goede staat
Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.
Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.
Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...