This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Gouden naaldenkoker en vingerhoed
Result: 325 EUR

Geelgouden naaldenkoker en vingerhoed, 585/000,. Gecontourneerde naaldenkoker fraai bewerkt met graveerwerk en een vingerhoed met stergravure. Totaal ca 7,7 gram. In goede staat

Ring met parel
Starting price 60 EUR

Ring 416/000, met twee pareltjes. Fijne slagring met 2 cultive pareltjes, ø 4,5 mm. ø 51 Nieuw

Art Deco pendule met herten
Result: 50 EUR

Art Deco pendule van tweekleurig marmer ca. 1920, aan de zijkanten met herten, 51x25x11cm. In redelijk tot goede staat

2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Neerlandica Catholica het katholiek Nederland
Result: 100 EUR

Neerlandica Catholica het katholiek Nederland. Ter herinnering aan het Gouden Priesterfeest van Z.H. Paus Leo XIII onder goedkeuring van ZZ DD HH den aartsbisschop ende bisschoppen van Nederland. Uitg...

Kristallen zoutvaatje op zilveren voet
Starting price 45 EUR

Antiek geslepen kristallen zoutvaatje met kraag en gecontourneerde bovenrand op een zilveren voet, 835/000. ca 1870. ø8x8cm. Chip. In redelijk goede staat

Zilveren kandelaar
Result: 70 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.

Zilveren strooier
Result: 180 EUR

Grote Engelse zilveren strooier, 925/000. Fraaie grote strooier, glad model met filetranden. MT.: Edward Barnarnd & sons Ltd, London. jl.: P: 1930. ø 8x 18 cm. ca. 229 gr. Voorzien van enkele deuken C...

2 Gouden broches
Result: 180 EUR

Twee geelgouden broches, 585/000, een broche trinity model uit vierkante draad, ø 29 mm, en een bewerkte broche gemaakt uit 2 maantjes. 33 mm. Totaal ca 11,5 gram. In goede staat

Zilveren dienblad
Starting price 750 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, op poten. Rechthoekig gecontourneerd dienblad, ingesnoerd, met omgeslagen rand geplaatst op 4 uitgewerkte krulpoten. MT.: Jacob Daniel Arnoldi, Amsterdam jl.: h: 1867. Gest...

5 KPM schoteltjes
Result: 35 EUR

Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Grote kristalglazen schaal
Starting price 40 EUR

Grote kristalglazen gematteerde schaal met florale decor. Circa: 1930. Afmeting: 8 x 30 cm ø. In goede staat.

Loddereinflesje met verguld zilveren montuur
Starting price 50 EUR

Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.

Kristallen parfumverstuiver met zilveren montuur
Result: 50 EUR

Geslepen kristallen parfumverstuiver met ruitslijpsel en ingeslepen ster op de onderkant. Deels 925/000 zilveren montuur. Birmingham anno 1962. In goede staat.

Antiek zilveren knottenkistje
Result: 200 EUR

Antiek zilveren knottenkistje, 835/000, met bol deksel, gegoten handgrepen met gezichten en diverse gedreven afbeeldingen. Deukje in deksel. jl.;q: 1900. Gewicht: ca. 73 gr. Afmeting: 8,5 x 4,5 x 3,5 ...

Zilveren ronde koekdoos met voorstelling
Starting price 525 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...

BVLGARI parelcollier
Result: 200 EUR

Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.

3 Militaire landkaarten
Starting price 55 EUR

Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).

2 Politie signaalfluiten
Result: 20 EUR

Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Result: 60 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Wapen pompstok.
Starting price 25 EUR

Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antieke scherm sabel
Starting price 40 EUR

Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren vaas en fotolijst
Starting price 50 EUR

Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...

10x Diverse fotolijstjes
Result: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat