This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Zilveren suikerbak + schep. 368
Zilveren suikerbak + schep.

Result:

110 EUR

Sold
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen 1135
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen

Result:

60 EUR

Gouden ring met diamant 154
Gouden ring met diamant
Starting price 350 EUR
Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot 1142
Ongesigneerd, Duits riviergezicht met figuren in boot
Starting price 180 EUR
Sold
Witgouden oorstekers met briljant. 161
Witgouden oorstekers met briljant.

Result:

1.000 EUR

Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren. 1149
Onduidelijk gesign., Riviergezicht met dorp, boten en figuren.
Starting price 75 EUR
3-Delig zilveren servies. 168
3-Delig zilveren servies.
Starting price 450 EUR
Sold
Armband met lakwerk 404
Armband met lakwerk

Result:

15 EUR

Sold
Lot met diverse sieraden 411
Lot met diverse sieraden

Result:

20 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten 1185
Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten

Result:

200 EUR

Sold
Gouden Horloge ´Helvetia´. 204
Gouden Horloge ´Helvetia´.

Result:

300 EUR

Kapspiegel van tasbeugel en breischede 418
Kapspiegel van tasbeugel en breischede
Starting price 80 EUR
Sold
J. van Delden, Bomschuit op strand 1192
J. van Delden, Bomschuit op strand

Result:

180 EUR

7 Horloges 211
7 Horloges
Starting price 45 EUR
Sold
2 Zilveren kandelaren 218
2 Zilveren kandelaren

Result:

140 EUR

Henk Reerink, 'Wintergezicht' 1199
Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Starting price 150 EUR
Sold
3-Rijig glasgranaat collier, met gd. slot 454
3-Rijig glasgranaat collier, met gd. slot

Result:

140 EUR

Sold
Parelcollier, multicolour 461
Parelcollier, multicolour

Result:

60 EUR

Sold
Affiche, '60-er jaren'. 1235
Affiche, '60-er jaren'.

Result:

30 EUR

Zilveren doos + porseleinen hoorn des overvloeds met zilver 468
Zilveren doos + porseleinen hoorn des overvloeds met zilver
Starting price 160 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter 1242
Onduidelijk gesigneerd, Spaanse stierenvechter
Starting price 180 EUR
Sold
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'. 1249
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.

Result:

50 EUR

Sold
Lot met divers zilver 504
Lot met divers zilver

Result:

30 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.  1285
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.

Result:

100 EUR

Antieke diamanten broche, lauerkrans. 511
Antieke diamanten broche, lauerkrans.
Starting price 120 EUR
Sold
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten 1292
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten

Result:

80 EUR

2 x Pillendoosje. 518
2 x Pillendoosje.
Starting price 50 EUR
A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'. 1299
A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'.
Starting price 200 EUR
3 Delen divers 2134
3 Delen divers
Starting price 25 EUR
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels 2141
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Starting price 80 EUR
Sold
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3571
Engelse staande klok, 18e eeuw.

Result:

80 EUR

Sold
Kleine antieke regulateur, circa 1890. 3578
Kleine antieke regulateur, circa 1890.

Result:

50 EUR

Sold
Napels porseleingroep. 6627
Napels porseleingroep.

Result:

40 EUR

Sold
Twee antieke wandklokken 3585
Twee antieke wandklokken

Result:

60 EUR

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig. 2177
Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Starting price 50 EUR
Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl 2184
Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl
Starting price 100 EUR
Sold
Oosterse bewerkte zwijnentand 2191
Oosterse bewerkte zwijnentand

Result:

80 EUR

Sold
Kunstobject Leerdam. 5609
Kunstobject Leerdam.

Result:

30 EUR

Sold
3x Karaf 5616
3x Karaf

Result:

15 EUR

Swarovski jaarstuk 2004: Anna 5623
Swarovski jaarstuk 2004: Anna
Starting price 60 EUR
Majolica stuk 6020
Majolica stuk
Starting price 150 EUR
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs 1335
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Starting price 100 EUR
Sold
Gouden streekhanger 554
Gouden streekhanger

Result:

110 EUR

Sold
Chinees porseleinen kom 6027
Chinees porseleinen kom

Result:

150 EUR

Chinees Yixing theepotje 6034
Chinees Yixing theepotje
Starting price 175 EUR
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren 1342
Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren
Starting price 80 EUR
9 Indonesische aquarellen 1349
9 Indonesische aquarellen
Starting price 180 EUR
Groot Kantonees bord, 19e eeuw. 6041
Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Starting price 200 EUR
Sold
Blauw topaas en wittopaas 561
Blauw topaas en wittopaas

Result:

45 EUR

Sold
2 Zilveren miniaturen duwkar en wagen 568
2 Zilveren miniaturen duwkar en wagen

Result:

50 EUR

Sold
Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880 3621
Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880

Result:

135 EUR

Sold
Porseleinen stoofje 6070
Porseleinen stoofje

Result:

60 EUR

Sold
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6077
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

Result:

160 EUR

Sold
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens 1385
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens

Result:

200 EUR

Sold
Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

Result:

90 EUR

Sold
Wortelnoten Warmink klok 3628
Wortelnoten Warmink klok

Result:

60 EUR

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1399
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Starting price 350 EUR
Sold
2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw 6084
2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

Result:

160 EUR

Tafelpendule, Jugendstil 3635
Tafelpendule, Jugendstil
Starting price 200 EUR
Sold
Antiek zilveren doosje voor rozenkrans 597
Antiek zilveren doosje voor rozenkrans

Result:

120 EUR

Zilveren herenhorloge & chatelaine, 1869 604
Zilveren herenhorloge & chatelaine, 1869
Starting price 320 EUR
Sold
Horloge, Jean Deve 611
Horloge, Jean Deve

Result:

75 EUR

Sold
A. Heyboer, Spetterkip 1435
A. Heyboer, Spetterkip

Result:

140 EUR

Sold
4x Chinese kopjes, 18e eeuw 6120
4x Chinese kopjes, 18e eeuw

Result:

120 EUR

Wim Helder, 'Bloemstilleven'. 1442
Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Starting price 150 EUR
Sold
Bronzen pendule met putti. 3671
Bronzen pendule met putti.

Result:

700 EUR

Sold
Delftse schotel, 18e eeuw 6127
Delftse schotel, 18e eeuw

Result:

280 EUR

Sold
Marmeren klokkenstel, zwart 3678
Marmeren klokkenstel, zwart

Result:

100 EUR

Sold
Landkaart 1696. 1449
Landkaart 1696.

Result:

100 EUR

Sold
2x Delftse Fayence sierschotels 6134
2x Delftse Fayence sierschotels

Result:

110 EUR

Antiek zilveren strooilepel 648
Antiek zilveren strooilepel
Starting price 60 EUR
Sold
Staande klok 3685
Staande klok

Result:

105 EUR

Sold
Gouden ring, robijn 655
Gouden ring, robijn

Result:

150 EUR

Sold
Collier van edelstenen 662
Collier van edelstenen

Result:

40 EUR

8x tegels, 17e - 18e eeuw 6170
8x tegels, 17e - 18e eeuw
Starting price 100 EUR
Sold
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

Result:

130 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. 1492
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.

Result:

40 EUR

Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw 4011
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Starting price 2.200 EUR
Wortelnoten Barok secretaire. 4018
Wortelnoten Barok secretaire.
Starting price 2.500 EUR
Sold
5-Delig kaststel, Delfts 6177
5-Delig kaststel, Delfts

Result:

100 EUR

Sold
Tabouret verguld bankje, 18e eeuw 4025
Tabouret verguld bankje, 18e eeuw

Result:

275 EUR

Sold
2 Zilveren kandelaars 698
2 Zilveren kandelaars

Result:

40 EUR

Chinese terracotta vaas. 6184
Chinese terracotta vaas.
Starting price 225 EUR
Gouden kapspelden met parel 705
Gouden kapspelden met parel
Starting price 125 EUR
Lot diverse sieraden 712
Lot diverse sieraden
Starting price 20 EUR
Sold
3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum. 6220
3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum.

Result:

30 EUR

Sold
Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw 4061
Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw

Result:

130 EUR

Sold
8 Delen goudsteen met motief 6227
8 Delen goudsteen met motief

Result:

65 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4068
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Starting price 1.700 EUR
Sold
Engelse hoekkast, mahonie 4075
Engelse hoekkast, mahonie

Result:

80 EUR

Sold
Kaststel, Villeroy & Boch 6234
Kaststel, Villeroy & Boch

Result:

60 EUR

Sold
Ladenkastje 18e eeuw 4104
Ladenkastje 18e eeuw

Result:

150 EUR

2x Volkstedt beelden, Danseressen 6270
2x Volkstedt beelden, Danseressen
Starting price 70 EUR
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915 4111
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915
Starting price 75 EUR
Sold
Engelse 8-Kantige tafel, eiken 4118
Engelse 8-Kantige tafel, eiken

Result:

80 EUR

Sold
3x Porseleyne Fles borden/tablet. 6277
3x Porseleyne Fles borden/tablet.

Result:

60 EUR