This website uses cookies

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

3-Delig Imari kaststel 6484
3-Delig Imari kaststel
Starting price 200 EUR
Sold
Chinese vaas, Gemerkt 6477
Chinese vaas, Gemerkt

Result:

260 EUR

Barok Heilige figuur 5012
Barok Heilige figuur
Starting price 150 EUR
Sold
3x Koperen/messing seinlampen 2127
3x Koperen/messing seinlampen

Result:

50 EUR

Sold
Lot divers Chinees porselein. 6470
Lot divers Chinees porselein.

Result:

35 EUR

Beeld, G. Poitvin 5005
Beeld, G. Poitvin
Starting price 1.290 EUR
Sold
2x Chinese borden 6434
2x Chinese borden

Result:

80 EUR

Oude Chinese vaas 6427
Oude Chinese vaas
Starting price 120 EUR
Sold
Horloge, Jean Deve 611
Horloge, Jean Deve

Result:

75 EUR

Zilveren herenhorloge & chatelaine, 1869 604
Zilveren herenhorloge & chatelaine, 1869
Starting price 320 EUR
Sold
4 Engelse Staffordshire honden 6420
4 Engelse Staffordshire honden

Result:

55 EUR

Sold
Antiek zilveren doosje voor rozenkrans 597
Antiek zilveren doosje voor rozenkrans

Result:

120 EUR

Sold
5x Diverse houten dekseldoosjes 2098
5x Diverse houten dekseldoosjes

Result:

60 EUR

Antieke Chinese/Tibetaanse kist 2091
Antieke Chinese/Tibetaanse kist
Starting price 100 EUR
2x Antiek keramiek, ca. 1900 6384
2x Antiek keramiek, ca. 1900
Starting price 125 EUR
Sold
Eiken secretaire 4268
Eiken secretaire

Result:

150 EUR

Sold
2 Chinees porseleinen opium-pijpen, 20e eeuw. 6377
2 Chinees porseleinen opium-pijpen, 20e eeuw.

Result:

35 EUR

Chinese penselenlegger. 6370
Chinese penselenlegger.
Starting price 300 EUR
Sold
Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

Result:

100 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Starting price 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Starting price 25 EUR
Sold
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Result:

50 EUR

Sold
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Result:

120 EUR

Sold
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw 3025
Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw

Result:

150 EUR