Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 2636/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Schulanfänger Bär Grün 30, Steiff Club Edition 1998/99, nummer 1343, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Happiness Asian Teddy Bear 1996 Imperial Yellow 40, Exclusively for South-East Asia, Limited Edition 905/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duits porseleinen Heubach Koppelsdorf pop, Nr. 320 - 12. Groot papier mache baby lichaam. Drie vingers beschadigd. Minimale chip bij pruikrand porselein. Afmeting: 74 cm. In redelij...
Antieke Duitse porseleinen Altbeck + Gottschalck pop, nr. 1352/45. Met echt haar, oude kleertjes + baby-lichaam, slaapogen, bewegende tong. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.
Twee '5 - H.P. Citroën' metalen modellen. Eén groot model 'Jouets France'. Eén klein model 'Rami France'. Licht bespeeld. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.
Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Steiff Teddynärin Metha 42 (Alsterhaus), nummer 1104/1500, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Monaco-Bear 1995, Hercule Teddy Bear 28, Limited edition 1556/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Holland Bär Blau 36, exklusiv für Holland 1999, nummer 1309, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' karakterpop, Nr.: 151. Circa 1912. Pop met oude schoenen en kleding. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' pop, Nr.: 152. Circa 1912. Pop heeft vijf-delig lijf, haar beetje kaal. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Twee oude chrome speelgoed oldtimers en drie oude auto emblemen, onder andere: 1x Cadillac, 2x Ford. Grote chrome auto 'JTB Kovoprace'. Eén kleine opdraai-auto. Ongemerkt. Afmeting: 5 - 17 cm. In goed...
Elf diverse speelgoed metalen merkmodellen. Onder andere: Oxford Mini Police Anglia, Corgi Toys Heinkel, Van Guars Triump Herald, Van Guars Ford Anglia, Mini Malta Bedford bus, Oxford Bedford bus (gro...
Drie oude metalen dinky toys decor stukken + één blikken meccano doosje. (Tyre Rack) Postbus + telefooncel. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Baehr & Proeschild' porseleinen pop, Nr.: 585. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig babylichaam, pruik van echt haar, en open, gesloten mond. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Kavel met 6 Liliput wagons H0 spoor: 3x Personenwagen, 1x kolenwagon, 1x Coil wagen (L235768) en 1x "Hoogovens" transportwagon ( L224308). Allen met originele dozen en in redelijk tot goede staat
Oude Duitse Kammer & Reinhardt pop, Nr. 117. Kopie hoofd. Met antiek gelede papier mache lichaam en pruik van echt haar. Vingers af. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.