Twee grote 19e eeuwse bronzen empire-stijl kandelaren met vrouwen (draagsters). 4-Lichts, op zwart marmeren basement. Donker brons en vergulding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Grote opgezette Zuid-Afrikaanse eland met gewei. Met afschotbewijs. Afmeting: circa 170 x 60 x 85 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen roofvogel (Vlaamse gaai) met ring in zijn snavel op granieten basement. Circa: 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten humidor met majolica medaillons. Circa: 1890. Afmeting: 24 x 34 x 36 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen vijzel met Renaissance ranken rondom. Afmeting: 11,5 x 15 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Zwitserse speeldoos met tien melodieën . Mahoniehout met beschildering. Functionerend. Afmeting: 18 x 26 x 47 cm. In goede staat.
Kleine defecte antieke Zwitserse speeldoos. Veer kapot, tand mist. Kist in goede staat. Afmeting: 13 x 35 x 16 cm. In matige staat.
Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...
Twee oude gesigneerde Oosterse houtgestoken visitekaarthouders met Japanse figuren. Gesigneerd Dauienne. 20e Eeuw. Afmeting: 91 - 95 cm. In goede staat.
Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zware marmeren met bronzen dekselschaal met kikkers en ananas. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil, Art Nouveau vaas met zweepslag florale decor en naakte vrouw. Gesigneerd Jouans. Compositie metaal beschilderd. Afmeting: 28 x 21 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse likeurkelder van mahoniehout met intarsia + zes karaffen met goud decor. Eén stop niet origineel. Afmeting: 22 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Maritieme Oost-Duitse Freiberg Veß trommelsextant Nr. 68690, 28. Mai 1969. Met schrijvingen. Afmeting: 16 x 33 x 29 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.