Vier maal Chinese figuren. Eén jade medaillon. Eén houten kleine boeddha (netsuke). Eén netsuke wit (imitatie). Eén composiet boeddha. Afmeting: 5 - 10 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.
Twee oude polychrome beschilderde Javaanse bruidsbeelden. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 29 cm. In goede staat.
Houtgestoken grote Chinese keizer figuur op wolk met zwaard en pagode. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's. Belt niet. Twee-kleurig. Tweede helft 21e eeuw. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.
Negen diverse oude Japanse snuffbottles. Onder andere: Glas, porselein etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk. Eén altaarstuk met figuren in het bos. Eén omarmende figuur. Eén danser. Afmeting: 23 - 51 cm. In goede staat.
Zes maal divers. Onder andere: Japan. 20e Eeuw. Vier grote Japanse benen figuren. Eén Japans lakwerk dienblad. Eén veilinghamer. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws petit point borduurwerk in mahoniehouten lijst met afbeelding van figuren in landschap. Anno 1874. Afmeting: 76 x 73 cm. In goede staat.
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.
Lot religieus koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Drie kerkelijke heilige kruizen. Eén kopergeslagen in lijst. Eén standaard met Latijns blad. Afmeting: 41 - 60 cm. In goede staat.
Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing neo gotische penkaarskandelaren. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Compositie metalen Jugendstil dekseldoos met rozen decor. Circa: 1915. Afmeting: 15 x 15 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil tinnen visschaal met vissen decor. Gemerkt Orivit. Circa: 1910. Afmeting: 53 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Hollandse messing theelicht + ketel. In de stijl van Eissenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 26 x 20 x 16 cm ø. In goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Antiek koperen tantalus-set met twee kristallen karaffen, slot en sleutel. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke kopergeslagen kerkelijke set. Bestaande uit: Heilig kruis en twee grote kaarskandelaren. Afmeting: 41 - 52 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barok-stijl stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Chinese houtgestoken vazen met draken. Circa: 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: 107 x 33 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws miniatuurschilderij op ivoor. Gesigneerd N. Nattier. Dame met bloemen. Lijst beschadigd. Afmeting: 11 x 9 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing. Afmeting: 40 x 32 cm ø. In goede originele staat.
Twee mooie grote Japanse cloisonne vazen met florale decors, vlinders en vogels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 19 cm ø. en 40 x 21,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws origineel beschilderde kinderslede. Afmeting: 90 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met karaffen en glazen. Eén glas beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen 7-lichts retour de Egypte kaarskandelaar met kariatiden en gravering. Circa: 1840. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische vergulde bijbelstandaard met cloisonne medaillons, glas en graveringen. Afmeting: 15 x 30 x 34 cm. In goede staat.
Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme metalen boekensteunen met bruin leer. Circa: 1880. Afmeting: 26 x 13 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen lijst met schildpad inleg, en een ivoren crucifix Afmeting: 40 x 23 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...
Grote antieke gietijzeren Jugendstil stapelkachel met monogram en tekst. Vier etages + ampfora. Anno 1902. Haarscheuren mogelijk. Afmeting: 215 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese messing geëmailleerde siervazen met florale decors en paradijsvogels. Circa: 1900. Afmeting: H.42 - 46 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse messing kompas. Made by The Lionel Corporation N.Y. U.S. Navy Azimuth Circle 1943. Afmeting: 20 x 27 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing scheepslamp. Gemerkt en genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...
Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Maritieme Oost-Duitse Freiberg Veß trommelsextant Nr. 68690, 28. Mai 1969. Met schrijvingen. Afmeting: 16 x 33 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
19e Eeuwse likeurkelder van mahoniehout met intarsia + zes karaffen met goud decor. Eén stop niet origineel. Afmeting: 22 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Hollandse antieke barok messing kroonluchter. 18e - 19e Eeuw. Twaalf-armig en uitneembaar. Afmeting: 90 x 84 cm ø. In zéér goede staat.
Antieke Franse Jugendstil, Art Nouveau vaas met zweepslag florale decor en naakte vrouw. Gesigneerd Jouans. Compositie metaal beschilderd. Afmeting: 28 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Zware marmeren met bronzen dekselschaal met kikkers en ananas. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude gesigneerde Oosterse houtgestoken visitekaarthouders met Japanse figuren. Gesigneerd Dauienne. 20e Eeuw. Afmeting: 91 - 95 cm. In goede staat.
Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel met rozen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...
Kleine defecte antieke Zwitserse speeldoos. Veer kapot, tand mist. Kist in goede staat. Afmeting: 13 x 35 x 16 cm. In matige staat.
Antiek Zwitserse palissander speeldoos met florale intarsia en acht melodieën. Gemerkt Excelsior. Goed functionerend. Afmeting: 15 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Zwitserse speeldoos met tien melodieën . Mahoniehout met beschildering. Functionerend. Afmeting: 18 x 26 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde Louis Seize wandbarometer. Kwikbarometer vervangen door nieuwere. Afmeting: 91 x 51 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen vijzel met Renaissance ranken rondom. Afmeting: 11,5 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten humidor met majolica medaillons. Circa: 1890. Afmeting: 24 x 34 x 36 cm. In goede staat.
Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen roofvogel (Vlaamse gaai) met ring in zijn snavel op granieten basement. Circa: 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Grote opgezette Zuid-Afrikaanse eland met gewei. Met afschotbewijs. Afmeting: circa 170 x 60 x 85 cm. In goede staat.
Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen empire-stijl kandelaren met vrouwen (draagsters). 4-Lichts, op zwart marmeren basement. Donker brons en vergulding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen banden, scheepjes-vorm. Afmeting: 36 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Missale Romanum 1858, Mechelen H. Dessain succesor P.J. Hanicq, boek is in redelijk tot goede staat 37x26,5x6cm.
Kavel met 3 oude boeken: 1x "Missale Romanum" in goede staat, 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Harlemensis" in slechte staat en 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Ultrajectensis", in slechte s...
Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Engelse borduurwerken op zijde in vergulde omlijsting. Landhuis + boerderij. Afmeting: 14 x 21 cm. en 15 x 21 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Chinese gesigneerde rookverdrijver, snotneus, appelketel + waterketel, hengselbak etc. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...
Oude bontjas van rode vos. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....
Negen boeken over schilderkunst. Onder andere: Twee maal P.M.J. Jacobs, German Grobe, Klinkenberg, Bosboom, J. Israëls, Frits Goosen. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...
Twee maal oud Japans lakwerk. Eén maal fotolijst. Eén maal antiek fotoalbum met parelmoer-inleg en binnenin handbeschilderd. Afmeting: 34 x 26 cm en 27 x 35 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.