This website uses cookies

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Dubbelgebogen miniatuur commode, 18e eeuw 4240
Dubbelgebogen miniatuur commode, 18e eeuw
Starting price 250 EUR
Wandtafel, 18e eeuw 4239
Wandtafel, 18e eeuw
Starting price 275 EUR
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4238
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Starting price 400 EUR
Open bonheur, Wortelnoten 4237
Open bonheur, Wortelnoten
Starting price 450 EUR
Sold
Spiegel (bamboe) 4236
Spiegel (bamboe)

Result:

40 EUR

Mahonie naaitafel, 19e eeuw 4234
Mahonie naaitafel, 19e eeuw
Starting price 60 EUR
Sold
Notenhouten stoel 4233
Notenhouten stoel

Result:

60 EUR

Antieke spiegel, 19e eeuw 4232
Antieke spiegel, 19e eeuw
Starting price 120 EUR
Sold
Antieke kapstok, ca. 1880 4231
Antieke kapstok, ca. 1880

Result:

130 EUR

Sold
Kussenkast., Teak 4230
Kussenkast., Teak

Result:

200 EUR

Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw 4229
Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw
Starting price 50 EUR
Sold
Engels Queen-Anne halkastje 4226
Engels Queen-Anne halkastje

Result:

40 EUR

Sold
Klein teak kastje 4225
Klein teak kastje

Result:

75 EUR

Eikenhouten Barok-stijl ladencommode. 4223
Eikenhouten Barok-stijl ladencommode.
Starting price 90 EUR
Sold
Eikenhouten kabinet 4222
Eikenhouten kabinet

Result:

440 EUR

Sold
Mahonie kabinet 4221
Mahonie kabinet

Result:

450 EUR

Sold
Notenhouten theetafel 4220
Notenhouten theetafel

Result:

50 EUR

Sold
Kast 4219
Kast

Result:

50 EUR

Sold
Jalouzie kastje 4218
Jalouzie kastje

Result:

60 EUR

Sold
Kolenkist, 19e eeuw 4217
Kolenkist, 19e eeuw

Result:

40 EUR

4x Louis Philippe stoelen 4214
4x Louis Philippe stoelen
Starting price 60 EUR
Sold
Eén-deurs broodspinde, eiken 4212
Eén-deurs broodspinde, eiken

Result:

60 EUR

Engelse bijzettafel met intarsia. 4210
Engelse bijzettafel met intarsia.
Starting price 100 EUR
Leren relax stoel, blauw 4208
Leren relax stoel, blauw
Starting price 50 EUR
Sold
Pronk kastje, ca. 1880. 4206
Pronk kastje, ca. 1880.

Result:

300 EUR

Sold
Hollandse grenen kast, Ca. 1820. 4203
Hollandse grenen kast, Ca. 1820.

Result:

80 EUR

Sold
Neogotisch kistje 4202
Neogotisch kistje

Result:

45 EUR

Sold
Eiken ovale spiegel. 4200
Eiken ovale spiegel.

Result:

30 EUR

Sold
Tibetaanse kist, 1920 4199
Tibetaanse kist, 1920

Result:

150 EUR

Pronk tafeltje met lade. 4198
Pronk tafeltje met lade.
Starting price 125 EUR
Sold
Mahonie bijzettafel, 19e eeuw 4197
Mahonie bijzettafel, 19e eeuw

Result:

90 EUR

Sold
Voltaire met kuif, circa 1860. 4195
Voltaire met kuif, circa 1860.

Result:

80 EUR

Ovaal ingelegd tafeltje 4194
Ovaal ingelegd tafeltje
Starting price 180 EUR
Chinese Hocker met marmer. 4193
Chinese Hocker met marmer.
Starting price 420 EUR
Sold
Duitse 18e eeuwse kist 4192
Duitse 18e eeuwse kist

Result:

85 EUR

Sold
4 Engelse stoelen, 19e eeuw. 4191
4 Engelse stoelen, 19e eeuw.

Result:

200 EUR

Sold
Mahonie houten schrijftafel 4190
Mahonie houten schrijftafel

Result:

100 EUR

Sold
Penantkastje, circa 1880. 4189
Penantkastje, circa 1880.

Result:

100 EUR

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4188
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Starting price 60 EUR
Sold
Mahonie speeltafel 4187
Mahonie speeltafel

Result:

100 EUR

Sold
Betaaltafel, 18e eeuw 4186
Betaaltafel, 18e eeuw

Result:

160 EUR

Sold
9x Louis Seize stoelen (8x + 1x armstoel) 4184
9x Louis Seize stoelen (8x + 1x armstoel)

Result:

160 EUR

Sold
2x Korenaars-stoelen, mahonie 4183
2x Korenaars-stoelen, mahonie

Result:

40 EUR

Sold
4x Korenaars-stoelen (3 + 1 armstoel) 4181
4x Korenaars-stoelen (3 + 1 armstoel)

Result:

80 EUR

Sold
Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw. 4180
Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw.

Result:

50 EUR

Sold
Spinnekoptafel 4179
Spinnekoptafel

Result:

40 EUR

Sold
Jugendstil spiegel. 4178
Jugendstil spiegel.

Result:

300 EUR

Fauteuil met leder. 4176
Fauteuil met leder.
Starting price 60 EUR
Sold
Staande kapstok, smeedijzer. 4175
Staande kapstok, smeedijzer.

Result:

40 EUR

Sold
Kersen hangkastje (medicijnkastje) 4174
Kersen hangkastje (medicijnkastje)

Result:

120 EUR

Sold
Italiaanse putti tafel 4173
Italiaanse putti tafel

Result:

190 EUR

Sold
Eiken één-deurs spinde 4171
Eiken één-deurs spinde

Result:

275 EUR

Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw. 4170
Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw.
Starting price 150 EUR
Linnenpers, 18e eeuw. 4169
Linnenpers, 18e eeuw.
Starting price 125 EUR
Mahoniehouten klaptafeltje 4168
Mahoniehouten klaptafeltje
Starting price 125 EUR
Sold
Twentse dekenkist, 17e eeuw 4167
Twentse dekenkist, 17e eeuw

Result:

200 EUR

Sold
Grote vergulde spiegel, 19e eeuw 4165
Grote vergulde spiegel, 19e eeuw

Result:

150 EUR

Sold
Mechelse vitrine-opzetkast 4164
Mechelse vitrine-opzetkast

Result:

200 EUR

Gestoken tafeltje, ca. 1890 4162
Gestoken tafeltje, ca. 1890
Starting price 65 EUR
Sold
Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900. 4161
Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900.

Result:

70 EUR

Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850. 4160
Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850.
Starting price 50 EUR
Nachtkastje 4159
Nachtkastje
Starting price 150 EUR
Sold
Armleunzetel met leer 4156
Armleunzetel met leer

Result:

100 EUR

Sold
Lederen schaarstoel, 20e eeuw 4155
Lederen schaarstoel, 20e eeuw

Result:

80 EUR

Penantkast 4154
Penantkast
Starting price 200 EUR
Hollandse eethoek, Willem III 4151
Hollandse eethoek, Willem III
Starting price 150 EUR
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen 4150
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen
Starting price 100 EUR
Kersen commode 4148
Kersen commode
Starting price 200 EUR
Naaitafeltje 4147
Naaitafeltje
Starting price 325 EUR
Naaitafel met lyra, 19e eeuw 4146
Naaitafel met lyra, 19e eeuw
Starting price 200 EUR
Sold
Eiken Art Deco rolbureau, 1920. 4145
Eiken Art Deco rolbureau, 1920.

Result:

100 EUR

Antieke boekenkast, ca. 1915 4144
Antieke boekenkast, ca. 1915
Starting price 150 EUR
Schrijftafel met marmeren blad 4143
Schrijftafel met marmeren blad
Starting price 200 EUR
Sold
Antiek eikenhouten Jugendstil buffet, circa 1915. 4142
Antiek eikenhouten Jugendstil buffet, circa 1915.

Result:

110 EUR

Sold
Eikenhouten Art Deco vitrinekast. 4141
Eikenhouten Art Deco vitrinekast.

Result:

190 EUR

Sold
Kersenhouten haltafel 4139
Kersenhouten haltafel

Result:

50 EUR

Sold
Grenen empire cylinderbureau 4136
Grenen empire cylinderbureau

Result:

150 EUR

Eikenhouten hang vitrine 4135
Eikenhouten hang vitrine
Starting price 50 EUR
Sold
Eiken bolpoottafel 4134
Eiken bolpoottafel

Result:

70 EUR

Kamergemak, ca. 1800 4133
Kamergemak, ca. 1800
Starting price 80 EUR
Sold
Eiken kamergemak-kastje met roldeurtje 4132
Eiken kamergemak-kastje met roldeurtje

Result:

80 EUR

Voltaire, (mahonie), ca. 1860. 4131
Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Starting price 80 EUR
Voltaire (mahonie) ca. 1860. 4130
Voltaire (mahonie) ca. 1860.
Starting price 80 EUR
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw 4127
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Starting price 150 EUR
Sold
Engels grenenhouten kabinet 4126
Engels grenenhouten kabinet

Result:

95 EUR

Sold
Eikenhouten vitrine-displaykast 4125
Eikenhouten vitrine-displaykast

Result:

170 EUR

Witte piedestal. 4124
Witte piedestal.
Starting price 100 EUR
Notenhouten zitbankje 4123
Notenhouten zitbankje
Starting price 100 EUR
Jugendstil tafel 4122
Jugendstil tafel
Starting price 500 EUR
Theetafel, Barok-stijl.  4120
Theetafel, Barok-stijl.
Starting price 100 EUR
Speeltafel, wortelnoten. 4119
Speeltafel, wortelnoten.
Starting price 130 EUR
Sold
Engelse 8-Kantige tafel, eiken 4118
Engelse 8-Kantige tafel, eiken

Result:

80 EUR

Sold
Eiken kist, 18e eeuw. 4117
Eiken kist, 18e eeuw.

Result:

140 EUR

Sold
Duitse eikenhouten broodspinde. 4116
Duitse eikenhouten broodspinde.

Result:

210 EUR

Sold
Hollandse eikenhouten vitrinekast. 4115
Hollandse eikenhouten vitrinekast.

Result:

100 EUR

Engels kolenkastje, ca. 1900 4114
Engels kolenkastje, ca. 1900
Starting price 80 EUR