This website uses cookies

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw 4000
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw

Result:

1.900 EUR

Sold
Mahonie Empire kabinet 4001
Mahonie Empire kabinet

Result:

4.500 EUR

Sold
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw 4002
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

Result:

4.750 EUR

Sold
Mahonie klapbuffet, Louis Seize 4003
Mahonie klapbuffet, Louis Seize

Result:

850 EUR

Sold
Mahonie kabinet, Louis Seize 4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

Result:

1.600 EUR

Sold
Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

Result:

1.500 EUR

Schrijfbureau met vitrine-opstand 4006
Schrijfbureau met vitrine-opstand
Starting price 750 EUR
Hollandse penantkast, ca. 1860. 4007
Hollandse penantkast, ca. 1860.
Starting price 375 EUR
Hollandse penantkast, ca.1860. 4008
Hollandse penantkast, ca.1860.
Starting price 375 EUR
Italiaanse kist, 1700 4009
Italiaanse kist, 1700
Starting price 500 EUR
Vergulde spiegel, 19e eeuw. 4010
Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Starting price 400 EUR
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw 4011
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Starting price 2.200 EUR
Sold
Gebogen secretaire 4012
Gebogen secretaire

Result:

1.100 EUR

Sold
Munten kabinetje, ca. 1820 4013
Munten kabinetje, ca. 1820

Result:

850 EUR

Chinees vitrinekastje 4014
Chinees vitrinekastje
Starting price 850 EUR
Engels kabinet, mahonie. 4015
Engels kabinet, mahonie.
Starting price 400 EUR
Ingelegd tafeltje, ca. 1850 4016
Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Starting price 600 EUR
Mahonie bonheur, 19e eeuw 4017
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Starting price 1.150 EUR
Wortelnoten Barok secretaire. 4018
Wortelnoten Barok secretaire.
Starting price 2.500 EUR
Sold
18e Eeuwse kast met snijwerk 4019
18e Eeuwse kast met snijwerk

Result:

430 EUR

Sold
Mahoniehouten Louis Quinze kabinet. 4020
Mahoniehouten Louis Quinze kabinet.

Result:

600 EUR

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870 4021
Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Starting price 800 EUR
Mahonie chiffonier, ca. 1820 4022
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Starting price 1.100 EUR
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw 4023
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
Starting price 1.200 EUR
Sold
Kersen commode, Biedermeier. 4024
Kersen commode, Biedermeier.

Result:

200 EUR

Sold
Tabouret verguld bankje, 18e eeuw 4025
Tabouret verguld bankje, 18e eeuw

Result:

275 EUR

Sold
Eikenhouten pastoorskast 4026
Eikenhouten pastoorskast

Result:

625 EUR

Sold
1 witte Knoll International Bertoia-stoel. 4027
1 witte Knoll International Bertoia-stoel.

Result:

150 EUR

Hollandse empire boekenkast 4028
Hollandse empire boekenkast
Starting price 300 EUR
Frans damesbureau, 19e eeuw 4029
Frans damesbureau, 19e eeuw
Starting price 480 EUR
Sold
Hollande commode, 19e eeuw 4030
Hollande commode, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Secretaire, mahonie. 4031
Secretaire, mahonie.

Result:

400 EUR

Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880. 4032
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880.
Starting price 400 EUR
Sold
Russische adelijke slee, 19e eeuw 4033
Russische adelijke slee, 19e eeuw

Result:

800 EUR

Sold
Hollandse kuifkast, mahonie. 4034
Hollandse kuifkast, mahonie.

Result:

400 EUR

Sold
Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw. 4035
Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.

Result:

475 EUR

Sold
Secretaire (Duits), 19e eeuw. 4036
Secretaire (Duits), 19e eeuw.

Result:

200 EUR

Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten 4037
Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten
Starting price 350 EUR
Sold
2-Zits eiken gestoken bank 4038
2-Zits eiken gestoken bank

Result:

260 EUR

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw 4039
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Starting price 800 EUR
Sold
Franse bijzettafel 4040
Franse bijzettafel

Result:

350 EUR

Franse bijzettafel met marmeren blad 4041
Franse bijzettafel met marmeren blad
Starting price 375 EUR
Grote spiegel met console, mahonie. 4042
Grote spiegel met console, mahonie.
Starting price 400 EUR
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize 4043
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Starting price 650 EUR
Sold
Hollands kabinet, 18e eeuw 4044
Hollands kabinet, 18e eeuw

Result:

450 EUR

Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast 4045
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast
Starting price 200 EUR
Duitse Gründerzeit vitrinekast 4046
Duitse Gründerzeit vitrinekast
Starting price 400 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4047
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Starting price 250 EUR
Sold
Secretaire, Barok 4048
Secretaire, Barok

Result:

350 EUR

Wortelnoten porseleinkast. 4049
Wortelnoten porseleinkast.
Starting price 1.900 EUR
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820 4050
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820
Starting price 500 EUR
Sold
Engelse eikenhouten partnerdesk 4051
Engelse eikenhouten partnerdesk

Result:

250 EUR

Sold
Eikenhouten armleunstoel met leer 4052
Eikenhouten armleunstoel met leer

Result:

75 EUR

Sold
Commode, 18e eeuw 4053
Commode, 18e eeuw

Result:

450 EUR

Sold
Schwarzwald secretaire 4054
Schwarzwald secretaire

Result:

300 EUR

Mahonie trumeau met wit marmer 4055
Mahonie trumeau met wit marmer
Starting price 800 EUR
Chiffoniere, mahonie. 4056
Chiffoniere, mahonie.
Starting price 250 EUR
Sold
Donkerbruine Chesterfield bank, 3-persoons 4057
Donkerbruine Chesterfield bank, 3-persoons

Result:

400 EUR

Sold
Bruin lederen fauteuil 4058
Bruin lederen fauteuil

Result:

425 EUR

Sold
Lederen fauteuil (lichtbruin) 4059
Lederen fauteuil (lichtbruin)

Result:

200 EUR

Sold
Theekastje met tablet. 4060
Theekastje met tablet.

Result:

90 EUR

Sold
Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw 4061
Bruinlederen fauteuil, 21e eeuw

Result:

130 EUR

Sold
Tafel, massief kersen 4062
Tafel, massief kersen

Result:

210 EUR

Sold
4x Bruin lederen eetkamerstoelen 4063
4x Bruin lederen eetkamerstoelen

Result:

160 EUR

Sold
Chinees gestoken 2-zits bank 4064
Chinees gestoken 2-zits bank

Result:

500 EUR

Empire secretaire 4065
Empire secretaire
Starting price 800 EUR
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900 4066
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Starting price 220 EUR
Sold
Franse bijzettafel, Notenhout 4067
Franse bijzettafel, Notenhout

Result:

275 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4068
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Starting price 1.700 EUR
Mahoniehouten meidenkast 4069
Mahoniehouten meidenkast
Starting price 200 EUR
Sold
Mahonie gepolitoerde laden-commode 4070
Mahonie gepolitoerde laden-commode

Result:

150 EUR

Sold
Trumeau met zwart marmer 4071
Trumeau met zwart marmer

Result:

900 EUR

Rolbureau, 19e eeuw 4072
Rolbureau, 19e eeuw
Starting price 800 EUR
Schrijfsecretaire, 19e eeuw. 4073
Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Starting price 1.700 EUR
Sold
Grenen kabinet, 18e eeuw 4074
Grenen kabinet, 18e eeuw

Result:

700 EUR

Sold
Engelse hoekkast, mahonie 4075
Engelse hoekkast, mahonie

Result:

80 EUR

Mahoniehouten penantkast, circa 1860. 4076
Mahoniehouten penantkast, circa 1860.
Starting price 200 EUR
Sold
Wortelnoten 2-deurs kast, Gründerzeit 4077
Wortelnoten 2-deurs kast, Gründerzeit

Result:

150 EUR

Engelse penantkast, 19e eeuw 4078
Engelse penantkast, 19e eeuw
Starting price 150 EUR
Sold
Biedermeier bureau, Kersenhout 4079
Biedermeier bureau, Kersenhout

Result:

500 EUR

Sold
Franse commode, Louis Quinze 4080
Franse commode, Louis Quinze

Result:

250 EUR

Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw 4081
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw
Starting price 225 EUR
Duitse wortelnoten naaitafel 4082
Duitse wortelnoten naaitafel
Starting price 200 EUR
Sold
Tafeltje met intarsia 4083
Tafeltje met intarsia

Result:

125 EUR

4-Laden commode, Noten 4084
4-Laden commode, Noten
Starting price 300 EUR
Kussenkast, 18e eeuw. 4085
Kussenkast, 18e eeuw.
Starting price 1.400 EUR
Sold
Neogotische eikenhouten gestoken kast 4086
Neogotische eikenhouten gestoken kast

Result:

200 EUR

Sold
Engelse klaptafel, 19e eeuw 4087
Engelse klaptafel, 19e eeuw

Result:

100 EUR

Sold
Theekastje, ca. 1915 4088
Theekastje, ca. 1915

Result:

70 EUR

Trappenkast, massief iepenhout 4089
Trappenkast, massief iepenhout
Starting price 500 EUR
Eikenhouten Barok vitrinekast 4090
Eikenhouten Barok vitrinekast
Starting price 350 EUR
Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw 4091
Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw
Starting price 300 EUR
Teakhouten koloniaal kabinet. 4092
Teakhouten koloniaal kabinet.
Starting price 1.350 EUR
Sold
Kist met snijwerk, 19e eeuw 4093
Kist met snijwerk, 19e eeuw

Result:

120 EUR

Sold
Eiken kastje met 3 lades 4094
Eiken kastje met 3 lades

Result:

140 EUR

Sold
Kastje op hoge poten 4095
Kastje op hoge poten

Result:

95 EUR