This website uses cookies

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer 1115
G. Heinz, Boten op Duits binnenmeer

Result:

150 EUR

Sold
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi. 1141
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.

Result:

150 EUR

Sold
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen 1225
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen

Result:

150 EUR

Sold
Worpswede, 'Tief im Moor'.  1257
Worpswede, 'Tief im Moor'.

Result:

150 EUR

Sold
Theo Wolvecamp, Lezende figuur 1297
Theo Wolvecamp, Lezende figuur

Result:

150 EUR

Sold
Icoon, 19e eeuw. 1414
Icoon, 19e eeuw.

Result:

150 EUR

Sold
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. 1416
J.H. Wijsmuller, 'Rivierkade met wandelaar en huizen'.

Result:

150 EUR

Sold
H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen 1425
H. Dingeman-Numans, Wilde bloemen

Result:

150 EUR

Sold
2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune 1433
2x Fritz Meisel, Stadsgezicht + Figuren op tribune

Result:

150 EUR

Sold
16e-17e eeuwse triptiek 1336
16e-17e eeuwse triptiek

Result:

140 EUR

Sold
Bernard Buffet, Clown met hoedje 1411
Bernard Buffet, Clown met hoedje

Result:

140 EUR

Sold
A. Heyboer, Spetterkip 1435
A. Heyboer, Spetterkip

Result:

140 EUR

Sold
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt 1436
A. Heyboer, Vrouwelijk naakt

Result:

140 EUR

Sold
H. Hausmann, naïef schilderij 1473
H. Hausmann, naïef schilderij

Result:

140 EUR

Sold
Schilderij, statie uit de kerk 1499
Schilderij, statie uit de kerk

Result:

140 EUR

Sold
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'. 1304
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.

Result:

135 EUR

Sold
E.C. Arntzenius, Vaas met rozen 1040
E.C. Arntzenius, Vaas met rozen

Result:

130 EUR

Sold
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom 1041
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom

Result:

130 EUR

Sold
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. 1099
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.

Result:

130 EUR

Sold
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens 1268
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens

Result:

130 EUR

Sold
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'. 1284
Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'.

Result:

130 EUR

Sold
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht 1376
Joseph v.d. Wall Perné, Landschap bij avondlicht

Result:

130 EUR

Sold
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'. 1481
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.

Result:

130 EUR

Sold
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

Result:

130 EUR

Sold
Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. 1102
Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'.

Result:

125 EUR

Sold
Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract 1112
Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract

Result:

125 EUR

Sold
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'. 1274
H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.

Result:

125 EUR

Sold
Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie 1348
Dirk Jan Ribbeling, Moderne kubistische compositie

Result:

125 EUR

Sold
Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe 1446
Jacqueline Schäfer, Handbeschilderde koe

Result:

125 EUR

Sold
Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'. 1133
Johan Pootjes, 'Landschap Nederlands Indië'.

Result:

120 EUR

Sold
P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen 1156
P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen

Result:

120 EUR

Sold
J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven 1424
J. de Booy of Baay, Oude Rotterdamse haven

Result:

120 EUR

Sold
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto 1469
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto

Result:

120 EUR

Sold
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1281
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.

Result:

110 EUR

Sold
J. de Groot, 5 Aquarellen 1428
J. de Groot, 5 Aquarellen

Result:

110 EUR

Sold
Willem Paerels, ' Vissersboten bij ondergaande zon'. 1050
Willem Paerels, ' Vissersboten bij ondergaande zon'.

Result:

100 EUR

Sold
Ongesigneerd, 2 dames in stad 1095
Ongesigneerd, 2 dames in stad

Result:

100 EUR

Sold
Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen. 1101
Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.

Result:

100 EUR

Sold
Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder 1143
Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder

Result:

100 EUR

Sold
Lot Chinese kunstwerken 1166
Lot Chinese kunstwerken

Result:

100 EUR

Sold
Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht 1167
Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht

Result:

100 EUR

Sold
Evert Rabbers, Portret oude heer 1191
Evert Rabbers, Portret oude heer

Result:

100 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien 1210
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met koeien

Result:

100 EUR

Sold
Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij. 1261
Wim Riem, Twents landschap met koeien en boerderij.

Result:

100 EUR

Sold
Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien. 1262
Wim Riem, Twents landschap bij avond met koeien.

Result:

100 EUR

Sold
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'. 1283
Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'.

Result:

100 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.  1285
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.

Result:

100 EUR

Sold
J. de Groot, 4 etsen 1288
J. de Groot, 4 etsen

Result:

100 EUR

Sold
C. Cornelisz, 'Perzikken'. 1293
C. Cornelisz, 'Perzikken'.

Result:

100 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen 1331
Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen

Result:

100 EUR

Sold
2 Japanse houtsnedes 1353
2 Japanse houtsnedes

Result:

100 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man 1406
Onduidelijk gesigneerd, Bedoeïene Arabische man

Result:

100 EUR

Sold
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'. 1415
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.

Result:

100 EUR

Sold
Landkaart 1696. 1449
Landkaart 1696.

Result:

100 EUR

Sold
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

Result:

100 EUR

Sold

Result:

95 EUR

Sold
C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'. 1282

Result:

90 EUR

Sold
C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1307
C. Cornelisz, 'Vlinder'.

Result:

90 EUR

Sold
P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere 1339
P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere

Result:

90 EUR

Sold
Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

Result:

90 EUR

Sold
Engelse gravure, 18e Eeuw. 1329
Engelse gravure, 18e Eeuw.

Result:

85 EUR

Sold
Monastery gravure, 17e-18e Eeuw 1330
Monastery gravure, 17e-18e Eeuw

Result:

85 EUR

Sold
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis 1402
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis

Result:

85 EUR

Sold
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1476
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Result:

85 EUR

Sold
Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren. 1064
Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren.

Result:

80 EUR

Sold
Rien Visser, Boerenerf 1066
Rien Visser, Boerenerf

Result:

80 EUR

Sold
Ton Ancone, Landschap met boerderij 1128
Ton Ancone, Landschap met boerderij

Result:

80 EUR

Sold
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard. 1201
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.

Result:

80 EUR

Sold
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht 1240
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht

Result:

80 EUR

Sold
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen 1271
P.A. Nijgh, Vaas met bloemen

Result:

80 EUR

Sold
J. de Groot, 4 etsen 1287
J. de Groot, 4 etsen

Result:

80 EUR

Sold
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten 1292
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten

Result:

80 EUR

Sold
S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser 1315
S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser

Result:

80 EUR

Sold
Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom 1361
Cornelis Snoeijerbosch, Grillige boom

Result:

80 EUR

Sold
Schilder Eiben/Boekelo, Cats 1372
Schilder Eiben/Boekelo, Cats

Result:

80 EUR

Sold
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.  1389
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.

Result:

80 EUR

Sold
H. Kollich, Vissersboten bij de kust 1395
H. Kollich, Vissersboten bij de kust

Result:

80 EUR

Sold
J. de Groot, 3 Aquarellen 1426
J. de Groot, 3 Aquarellen

Result:

80 EUR

Sold
J. de Groot, 3 Aquarellen 1427
J. de Groot, 3 Aquarellen

Result:

80 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Abrahams offer'. 1434
Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.

Result:

80 EUR

Sold
G. Hoof, 'Edele man'. 1438
G. Hoof, 'Edele man'.

Result:

80 EUR

Sold
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'. 1439
2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge 1447
Onduidelijk gesigneerd, Stadskanaal Brugge

Result:

80 EUR

Sold
K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden 1450
K. Broerse, Dorpsgezicht Genemuiden

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. 1152
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw.

Result:

75 EUR

Sold
Willem Lanken, Voeten aan het strand 1160
Willem Lanken, Voeten aan het strand

Result:

75 EUR

Sold
J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen 1222
J. Casari, Boerderij met boomgaard en kippen

Result:

75 EUR

Sold
Ongesigneerd, Expressionistisch landschap 1432
Ongesigneerd, Expressionistisch landschap

Result:

75 EUR

Sold
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1464
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.

Result:

75 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee 1111
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee

Result:

70 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig 1168
Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig

Result:

70 EUR

Sold
Joern, Expressionistisch landschap 1231
Joern, Expressionistisch landschap

Result:

70 EUR

Sold
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding 1256
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding

Result:

70 EUR

Sold
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen 1318
Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen

Result:

70 EUR

Sold
Andries Verleur, Paardenkar met arbeider 1333
Andries Verleur, Paardenkar met arbeider

Result:

70 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1474
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.

Result:

70 EUR