This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen
Starting price 100 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Watermolen Haaksbergen. Ets op papier. Afmeting: 39 x 48 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Paddestoelen
Starting price 100 EUR

H.F. ter Beek. Paddestoelen. Circa: 1950. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Starting price 100 EUR

Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 40 x 34 cm en 33 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

4 Chinese kunstwerken
Starting price 100 EUR

Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.

J. de Groot, 4 Etsen
Starting price 100 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/11-01-2010) Vier grote etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 37 - 52 cm. In goede staat.

M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Starting price 100 EUR

2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.

2x Duitse werken. R. Falkenberg 'Riviergezicht' + Onduid. gesig. 'Tiroler berglandschap'.
Starting price 100 EUR

Twee Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal onduidelijk gesigneerd 'Tiroler berglandschap'. 30-er jaren. Eén maal R. Falkenberg, 'Riviergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 53 cm. en 70 x 80 ...

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Starting price 100 EUR

Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Mata Hari
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd, Mata Hari of Oosterse danseres. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2 Japanse houtsnedes
Starting price 100 EUR

Twee antieke/oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd en met vissen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 21 cm. en 36 x 25 cm. In goede staat.

Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Starting price 100 EUR

Bekende beroemde 16e eeuwse Duitse landkaart Stad Ratzenburg, door Gerdt Hane 1588. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Verso atelierstempel Johan Dijkstra. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Berry Brugman, 'Bloemen'.
Starting price 100 EUR

Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Starting price 100 EUR

Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram V.D., Herenportret met hoed
Starting price 110 EUR

Monogram V.D. 20e Eeuw. Herenportret met hoed. Houtskool op papier. Afmeting: 55 x 43 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met korenschoven
Starting price 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk
Starting price 120 EUR

19e Eeuwse Russische aquarel. Wintergezicht met figuren bij rivier en Russische kerk. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 29 cm. In goede staat.

F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven
Starting price 120 EUR

F.Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met violen. Stilleven met brandewijnkom en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 28 cm en 30 x 40 cm. In goede staat.

Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Starting price 120 EUR

Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Familiewapen 19e eeuw
Starting price 120 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

A. Merichs ? Vissers op het ijs bij avond
Starting price 120 EUR

A. Merichs ? Düsseldorfer Schule. Vissers op het ijs bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 40 cm. In goede staat.

3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap
Starting price 120 EUR

Drie werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Stadsgezicht Monnickendam. Stilleven met gemberpot. Twents landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Starting price 120 EUR

E.F. v.d. Burg (Arnhem). Dansend paar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot
Starting price 125 EUR

H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), Olieverf op linnen, Boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G

Henk Reerink, 'Koeien'
Starting price 125 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Koeien bij knotwilg', (naar A. Verhoesen). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Starting price 125 EUR

Pit van Loo, 1936. Winsum 1905 - 1991 Haren. 'Glazen vaas met gele bloemen'. Aquarel op papier. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

M. de Wit, Hollandse ijspret
Starting price 125 EUR

M. de Wit, 2006. Hollandse ijspret met figuren op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 103 cm. In goede staat.

S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Starting price 125 EUR

S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.

Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden
Starting price 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). Landschap met paarden. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijke staat.

P.A. Nijgh, Stilleven
Starting price 130 EUR

P.A. Nijgh, 1955. 1876 - 1959 Enschede. Stilleven met bloempot, violen en pop. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Najaarsdag
Starting price 130 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Titel: Najaarsdag 1914. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Starting price 140 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

B.H. Bolink
Starting price 150 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 60 cm. In goede staat.

F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen
Starting price 150 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970 (Enschede). Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'
Starting price 150 EUR

Mogelijk E.A. Capelle 1862. 1834 - 1887. 'Hollands havengezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. (marouflé). Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

J. v.d. Kolk, ' Koeien in ochtendnevel'.
Starting price 150 EUR

J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. 'Koeien in de ochtendnevel'. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.

Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste
Starting price 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe
Starting price 150 EUR

J.H. Böhm. Duitse school. Plasgezicht met grazende koe. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Starting price 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.

F.H. Hallmann/Hullmann, 'Figuren aan het oogsten'.
Starting price 150 EUR

F.H. Hallmann of Hullmann. 1931. Duitse naïeve school. 'Figuren aan het oogsten bij kerk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 35 cm. In goede staat.

A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'.
Starting price 150 EUR

Alfred Weczerzick. 1864 - 1952. Duitse school. 'Duits bergachtig landschap met ossenspan en boer, kraaien en opkomende regenbui'. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 86 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren
Starting price 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat

Solt ? Marktgezicht met vrouwen
Starting price 150 EUR

Solt ? Circa: 1900. Verso invoerstempel. Marktgezicht met vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 17 cm. In goede staat.

3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'.
Starting price 150 EUR

Drie oude Duitse schilderijen, monogram 'M'. Twee maal 'Portret'. Eén maal 'Bloemen'. Olieverf op linnen. Olieverf op paneel.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Starting price 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.

Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Starting price 150 EUR

Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

G. van Pelt, Vaas met boeket
Starting price 160 EUR

G. van Pelt. 1873 - 1926. Vaas met boeket. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 75 cm. In goede staat.

H. Balman, Bomschuiten met figuren op strand
Starting price 160 EUR

Gesigneerd H. Balman. 21e Eeuw. Bomschuiten met figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.