This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen 1270
Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen
Starting price 100 EUR
H.F. ter Beek, Paddestoelen 1272
H.F. ter Beek, Paddestoelen
Starting price 100 EUR
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen 1273
2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Starting price 100 EUR
4 Chinese kunstwerken 1275
4 Chinese kunstwerken
Starting price 100 EUR
J. de Groot, 4 Etsen 1286
J. de Groot, 4 Etsen
Starting price 100 EUR
M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed 1298
M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Starting price 100 EUR
2x Duitse werken. R. Falkenberg 'Riviergezicht' + Onduid. gesig. 'Tiroler berglandschap'. 1305
2x Duitse werken. R. Falkenberg 'Riviergezicht' + Onduid. gesig. 'Tiroler berglandschap'.
Starting price 100 EUR
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs 1335
Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Starting price 100 EUR
Ongesigneerd, Mata Hari 1343
Ongesigneerd, Mata Hari
Starting price 100 EUR
2 Japanse houtsnedes 1354
2 Japanse houtsnedes
Starting price 100 EUR
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1390
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Starting price 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt 1423
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt
Starting price 100 EUR
Berry Brugman, 'Bloemen'. 1456
Berry Brugman, 'Bloemen'.
Starting price 100 EUR
Frans Baayens, 'Twentse watermolen' 1463
Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Starting price 100 EUR
Monogram V.D., Herenportret met hoed 1412
Monogram V.D., Herenportret met hoed
Starting price 110 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met korenschoven 1437
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met korenschoven
Starting price 110 EUR
Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk 1116
Russisch aquarel, Wintergezicht met figuren, rivier en kerk
Starting price 120 EUR
F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven 1157
F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven
Starting price 120 EUR
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1206
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Starting price 120 EUR
Familiewapen 19e eeuw 1207
Familiewapen 19e eeuw
Starting price 120 EUR
A. Merichs ? Vissers op het ijs bij avond 1408
A. Merichs ? Vissers op het ijs bij avond
Starting price 120 EUR
3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap 1441
3x P.A. Nijgh, Monnickendam/Stilleven/Twents landschap
Starting price 120 EUR
E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1468
E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Starting price 120 EUR
H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot 1205
H. Schallenberg, Boerenhuis aan sloot
Starting price 125 EUR
Henk Reerink, 'Koeien' 1209
Henk Reerink, 'Koeien'
Starting price 125 EUR
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'. 1247
Pit van Loo, 'Glazen vaas met gele bloemen'.
Starting price 125 EUR
M. de Wit, Hollandse ijspret  1310
M. de Wit, Hollandse ijspret
Starting price 125 EUR
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'. 1337
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Starting price 125 EUR
Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden 1180
Onduiduidelijk gesigneerd, Landschap met paarden
Starting price 130 EUR
P.A. Nijgh, Stilleven 1189
P.A. Nijgh, Stilleven
Starting price 130 EUR
Gerard Krol, Najaarsdag 1212
Gerard Krol, Najaarsdag
Starting price 130 EUR
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1472
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Starting price 140 EUR
B.H. Bolink 1081
B.H. Bolink
Starting price 150 EUR
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen 1082
F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen
Starting price 150 EUR
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht' 1100
Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'
Starting price 150 EUR
J. v.d. Kolk, ' Koeien in ochtendnevel'. 1105
J. v.d. Kolk, ' Koeien in ochtendnevel'.
Starting price 150 EUR
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste 1130
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste
Starting price 150 EUR
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe 1147
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe
Starting price 150 EUR
Henk Reerink, 'Wintergezicht' 1199
Henk Reerink, 'Wintergezicht'
Starting price 150 EUR
F.H. Hallmann/Hullmann, 'Figuren aan het oogsten'. 1258
F.H. Hallmann/Hullmann, 'Figuren aan het oogsten'.
Starting price 150 EUR
A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'. 1267
A. Weczerzick, 'Duits bergachtig landschap'.
Starting price 150 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren  1277
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren
Starting price 150 EUR
Solt ? Marktgezicht met vrouwen 1323
Solt ? Marktgezicht met vrouwen
Starting price 150 EUR
3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'. 1344
3 Duitse schilderijen, 2x 'Portret' + 1x 'Bloemen'.
Starting price 150 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1380
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Starting price 150 EUR
Wim Helder, 'Bloemstilleven'. 1442
Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Starting price 150 EUR
G. van Pelt, Vaas met boeket 1193
G. van Pelt, Vaas met boeket
Starting price 160 EUR
H. Balman, Bomschuiten met figuren op strand 1410
H. Balman, Bomschuiten met figuren op strand
Starting price 160 EUR