This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
A. Heyboer, Abstracte compositie 1260
A. Heyboer, Abstracte compositie

Result:

200 EUR

Sold
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding 1256
Ongesigneerd, Religieuze afbeelding

Result:

70 EUR

Sold
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk 1254
H.E. Roodenburg, Gezicht op kerk

Result:

50 EUR

Sold
 2x Lithografie Jamm 1250
2x Lithografie Jamm

Result:

50 EUR

Sold
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'. 1249
Jef Diederen, 'Moderne compositie met drie figuren'.

Result:

50 EUR

Sold
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal 1244
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal

Result:

200 EUR

Sold
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht 1240
L. Paret, Uiterwaard met stadsgezicht

Result:

80 EUR

Sold
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik 1238
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik

Result:

170 EUR

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht 1232
G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Starting price 100 EUR
Sold
Nils Landzelius, Kust bij avond 1230
Nils Landzelius, Kust bij avond

Result:

60 EUR

Sold
2 Oude Chinese werken, Gesigneerd. 1226
2 Oude Chinese werken, Gesigneerd.

Result:

60 EUR

Sold
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen 1225
Roel Wildeboer, Vaas met bloemen

Result:

150 EUR

Sold
Ton Anconé, Stilleven met rozen 1219
Ton Anconé, Stilleven met rozen

Result:

50 EUR

Sold
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'. 1217
Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.

Result:

60 EUR

Sold
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten 1198
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten

Result:

300 EUR

Sold
J. van Delden, Bomschuit op strand 1192
J. van Delden, Bomschuit op strand

Result:

180 EUR

Sold
Evert Rabbers, Portret oude heer 1191
Evert Rabbers, Portret oude heer

Result:

100 EUR

Sold
Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'. 1188
Joop Kruip of Ruip, 'Dorp op palen Zuiderzee'.

Result:

40 EUR

Sold
Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'. 1187
Theo Nijs, 'Stilleven met koffieset'.

Result:

60 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten 1185
Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten

Result:

200 EUR

J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.  1182
J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Starting price 300 EUR
Sold
Miniatuur portretje. 1175
Miniatuur portretje.

Result:

300 EUR

Sold
Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond 1174
Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond

Result:

60 EUR

Sold
Artz, Meisje in de duinen 1169
Artz, Meisje in de duinen

Result:

600 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig 1168
Onduidelijk gesigneerd, Havengezicht van Danzig

Result:

70 EUR

Sold
Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht 1167
Ongesigneerd, Mediterraans havengezicht

Result:

100 EUR

Sold
Landkaart 1626. 1164
Landkaart 1626.

Result:

300 EUR

Sold
P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen 1156
P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen

Result:

120 EUR

Sold
J. van Mourik, Kinderen met geit 1153
J. van Mourik, Kinderen met geit

Result:

650 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw. 1152
Onduidelijk gesigneerd. Bergmeer met boten en gebouw.

Result:

75 EUR

Sold
H. Fleurbaaij, Rotterdam 1146
H. Fleurbaaij, Rotterdam

Result:

325 EUR

Sold
J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes 1145
J. v.d. Garde, Vaas met viooltjes

Result:

50 EUR

Sold
Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder 1143
Dirk Jan Ribbeling, Motorrijder

Result:

100 EUR

Sold
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi. 1141
B.H. Bolink, Twents bosgezicht in herfsttooi.

Result:

150 EUR

J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren 1139
J. Smit, Hollands dorpsgezicht met figuren
Starting price 100 EUR
Sold
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen 1135
2x P.A. Nijgh, 1x B. Ansing, 3x Twentse etsen

Result:

60 EUR

Sold
Ton Ancone, Landschap met boerderij 1128
Ton Ancone, Landschap met boerderij

Result:

80 EUR

Sold
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw. 1127
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.

Result:

800 EUR

Sold
Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien. 1125
Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.

Result:

325 EUR

Sold
Berger, 'Stilleven met fruit + glas' 1122
Berger, 'Stilleven met fruit + glas'

Result:

50 EUR

Sold
F.L. Corsius, 'Marktgezicht' 1120
F.L. Corsius, 'Marktgezicht'

Result:

425 EUR

Sold
Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw 1118
Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw

Result:

250 EUR

Sold
Klaas Bernink, Boerderij in de winter 1117
Klaas Bernink, Boerderij in de winter

Result:

250 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee 1114
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee

Result:

150 EUR

Sold
Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract 1112
Dirk Jan Ribbeling, Modern abstract

Result:

125 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee 1111
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee

Result:

70 EUR

Sold
Pit van Loo, Flatgebouw met antennes 1109
Pit van Loo, Flatgebouw met antennes

Result:

225 EUR

Sold
Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'. 1102
Menillo, 'Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren'.

Result:

125 EUR

Sold
Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen. 1101
Paulina Kowarzik, Vaas met rode rozen.

Result:

100 EUR

Sold
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. 1099
H. Wittenburg, 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'.

Result:

130 EUR

Sold
J. van Vuuren, Heidegezicht met boom 1096
J. van Vuuren, Heidegezicht met boom

Result:

350 EUR

Sold
Keith Haring, Lucky strike 1088
Keith Haring, Lucky strike

Result:

325 EUR

Sold
Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen 1087
Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen

Result:

450 EUR

H. Hoffmann, Hollands stadsgezicht met figuren 1085
H. Hoffmann, Hollands stadsgezicht met figuren
Starting price 200 EUR
Sold
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1079
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie

Result:

350 EUR

Sold
Karel Appel, Abstracte compositie 1074
Karel Appel, Abstracte compositie

Result:

450 EUR

Sold
Herman Brood, For Ever 1071
Herman Brood, For Ever

Result:

400 EUR

Sold
A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens 1070
A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens

Result:

400 EUR

Sold
Rien Visser, Boerenerf 1066
Rien Visser, Boerenerf

Result:

80 EUR

Sold
Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren. 1064
Johannes Bosboom, Kerkinterieur met figuren.

Result:

80 EUR

Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon 1061
Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon
Starting price 260 EUR
Sold
Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon 1060
Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon

Result:

260 EUR

Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats 1052
Joh. van Hast, Landschap met koeien bij drenkplaats
Starting price 450 EUR
Sold
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'. 1048
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.

Result:

500 EUR

Sold
Jan Mankes, Kraai en vlieg 1047
Jan Mankes, Kraai en vlieg

Result:

425 EUR

Sold
J. Schaeffer, Raderboot op rivier 1045
J. Schaeffer, Raderboot op rivier

Result:

270 EUR

Sold
Gerard Krol, Stilleven 1043
Gerard Krol, Stilleven

Result:

160 EUR

J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel 1039
J. Bartoth, Jong Duits meisje met klederdracht en spiegel
Starting price 400 EUR
Monogram J.H.S. of J.J.C.S., Romantisch landschap met molens 1038
Monogram J.H.S. of J.J.C.S., Romantisch landschap met molens
Starting price 1.350 EUR
A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap 1034
A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap
Starting price 500 EUR
Sold
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'. 1033
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.

Result:

600 EUR

Sold
Anton Heyboer, Drie dames op terras 1027
Anton Heyboer, Drie dames op terras

Result:

330 EUR

Sold
Ongesigneerd, Veldslag met cavalerie 1025
Ongesigneerd, Veldslag met cavalerie

Result:

250 EUR

Cor Noltee, Hooikade Den Haag 1017
Cor Noltee, Hooikade Den Haag
Starting price 1.750 EUR
Sold
Fedor van Kregten, Koeien 1016
Fedor van Kregten, Koeien

Result:

500 EUR

Sold
Antonyo Guby, Damesportret 1012
Antonyo Guby, Damesportret

Result:

700 EUR

Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. 1003
Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.
Starting price 800 EUR
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1498
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Starting price 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1496
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Starting price 35 EUR
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'. 1495
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Starting price 55 EUR
Sold
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'. 1493
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.

Result:

35 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. 1492
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.

Result:

40 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'. 1491
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.

Result:

55 EUR

Hundertwasser, 'Landschap'. 1490
Hundertwasser, 'Landschap'.
Starting price 35 EUR
Sold
G. Irwin, De pyramiden van Gizeh 1489
G. Irwin, De pyramiden van Gizeh

Result:

40 EUR

Sold
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij' 1488
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'

Result:

50 EUR

Sold
L. de Pont, Kerk op berg 1487
L. de Pont, Kerk op berg

Result:

60 EUR

Sold
J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk 1486
J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk

Result:

50 EUR

Monogram + 1943, Dansend paar 1480
Monogram + 1943, Dansend paar
Starting price 65 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen 1479
Onduidelijk gesigneerd, Paddestoelen
Starting price 75 EUR
Sold
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal 1478
Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal

Result:

100 EUR

Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'. 1472
Ongesigneerd/Duitse school, 'Dame in interieur'.
Starting price 140 EUR
Sold
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto 1469
Ulco Kooistra. Landschap met gebouwen en auto

Result:

120 EUR

E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1468
E.F. v.d. Burg, Dansend paar
Starting price 120 EUR
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie 1467
Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Starting price 80 EUR
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven 1466
Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Starting price 60 EUR