This website uses cookies

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis 1402
Antieke koperdrukplaat dierentuin Artis

Result:

85 EUR

Sold
F.A. Oostveen, Aapje met fruit 1401
F.A. Oostveen, Aapje met fruit

Result:

190 EUR

Sold
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi. 1400
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.

Result:

60 EUR

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1399
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Starting price 350 EUR
Sold
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Result:

325 EUR

Sold
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw) 1397
Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)

Result:

50 EUR

Eva Kiander, Zonnige landweg 1396
Eva Kiander, Zonnige landweg
Starting price 50 EUR
Sold
H. Kollich, Vissersboten bij de kust 1395
H. Kollich, Vissersboten bij de kust

Result:

80 EUR

Sold
Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen 1394
Verso M. Heijnes, Gezicht op Katerplassen

Result:

45 EUR

Sold
E. Nussbaum, Flamingo danseres. 1393
E. Nussbaum, Flamingo danseres.

Result:

40 EUR

Sold
Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

Result:

90 EUR

Sold
Anton Heyboer, Kip 1391
Anton Heyboer, Kip

Result:

280 EUR

Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw. 1390
Landkaart Ratzenburgh, 16e Eeuw.
Starting price 100 EUR
Sold
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.  1389
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren.

Result:

80 EUR

Sold
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.  1388
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.

Result:

50 EUR

Sold
J. van Kregten, Bloesem op gemberpot. 1387
J. van Kregten, Bloesem op gemberpot.

Result:

50 EUR

Sold
Herman Krikhaar, Naakte figuur 1386
Herman Krikhaar, Naakte figuur

Result:

220 EUR

Sold
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens 1385
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens

Result:

200 EUR

Sold
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast 1384
Wouter Stips, Ik hou je altijd vast

Result:

60 EUR

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling 1383
Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Starting price 60 EUR
Sold
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1382
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.

Result:

30 EUR

Sold
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1381
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.

Result:

325 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1380
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Starting price 150 EUR
2 Chinese zijde-schilderijen 1379
2 Chinese zijde-schilderijen
Starting price 60 EUR