Twee sets met 2 zilveren zuurvorken, 835/000, een set in Art deco stijl met opengewerkte steel en een set met parelrand. Totaal ca 124 gram. 16-17cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel, Fries vermoedelijk 18e eeuws, met korte steel en cartouche vormig schildje en een kaatser, schelpvormige bak versierd met parelranden. ca 17 gram. 9,5 cm. In goede staat
Zilveren punchlepel, 835/000, met ovaal bak met geschulpte rand en brede schenktuit voorzien van houten heft met getorst motief. 32 cm. In goede staat
18e Eeuws pennenmesje met stalen lemmet, gemerkt Jos Herbst, met origineel benen heft met zilveren montuur. 10,5 cm. Puntje van het lemmet is afgbroken, in redelijk goede staat
Zilveren naaldenkoker, 18e eeuws, rond tapslopend model met gedreven medaillon, afbeelding op dop van twee mensen bij het altaar. Stadskeur Gouda, ca 1780. 9,5 cm, ca 17 gram.