Antieke bronzen tabakspijphouder op zwart marmeren basement. Circa: 1920. Arabische man met oude meerschuim tabakspijp. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese vergulde bronzen geisha met lotusbloem op karper. Met bodemmerk. Genummerd. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Moderne bronzen ezelskop op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Grote bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 42 cm. In goede staat.
Marmeren buste. Rusland. 20e Eeuw. Katarina de Grote. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bronzen met marmeren boekensteun met Napoleon Bonaparte. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 12 x 18 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Eduard Bertin. Afmeting: 30 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Groot oud Javaans houtgesneden beeld met twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 36 x 13 cm. In goede staat.
Antieke marmeren speldentray met bronzen ijsbeertje. Circa: 1920. Afmeting: 4 x 9,5 x 7 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde compositie metalen figuur door Ch. Masse. Man met sabel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Zeer grote Afrikaanse marmeren gebeeldhouwde kop. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld. 'Man met mandoline'. Circa: 1900. Gesigneerd P. Dubois (1827-1905 le Chanteur Florentin). Mooie patina, in zeer goede staat. Hoogte: 58 cm.In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Oud/antieke bronzen Chinese boeddha met restvergulding in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding, op sokkel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding met zegelmerk verso. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese vergulde bronzen boeddha op lotusbloem met verso tekst. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen boeddha met restbeschildering en zegelstempel verso. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met verso zegelmerk met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding. Geisha met figuren op wolk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen figuur. Krijger op bankje met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse gipsen buste van een boeren meisje, met goede originele beschildering. Nr. 331. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Door 'Louis Oury', 1846. Circa: 1915. Titel: 'Zo-Ot, jongen die roept'. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met gietstempel. Door 'A. Bofill', 1890 - 1939. 'Jongentje steekt sigaret achter hoed aan'. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste à Heuze. 'Herenbuste met snor'. Gesigneerd 'M. Fallijgj'. Afmeting: 53 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel. 'Jongeman met jas onder arm op klompen'. Circa: 1900. Afmeting: 15cm. Oude breuk voet. In redelijk/goede staat.
Twee kleine bronzen baby bustes op marmeren sokkel. 'Lachende en huilende'. Circa: 1900. Afmeting: 11cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie figuur. 'Jongen met pet'. Circa: 1900. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Groot beeld met polychrome olifant, met menner en aap. Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. Basis gips en gerestaureerd. Afmeting: 54 x 60 x 22 cm. In redelijke staat.
Antiek marmeren buste. 'Jongen met hoed, Nr. XII'. Ongesigneerd. Afmeting: 17,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antiek beeld. 'Arabier op lopende kameel'. Metaal. Ongesigneerd. Afmeting: 34 x 27 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Steigerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Franse bronzen hengselvaas op marmeren basement. Met jonge knaap + ridderhelm + zwaard + kikker op hengsel. Afmeting: 13 x 12 x 19 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans bronzen beeld 'Wing Phurba' op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette, Doris Rijkers (reddingswerker). Eerste helft 20e eeuw. 'Vissersman met tabakspijp'. Afmeting: 35 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.