Bronzen plaquette, Doris Rijkers (reddingswerker). Eerste helft 20e eeuw. 'Vissersman met tabakspijp'. Afmeting: 35 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.