This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

6x Antieke Chinese Foo-honden
Result: 100 EUR

Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.

7x Album met Disney zegels
Result: 130 EUR

Zeven albums met Disney-zegels. Allen goed gevuld. Mooie collectie van wereld, met veel complete blokken op brief.

Groot lot Euro sets
Starting price 100 EUR

Groot interessant lot euro sets. Twaalf maal munten set à € 3,88 met rode achtergrond: Finland 1990 - 2001. Portugal 2002. Duitsland 2002. Nederland 2003. Griekenland 2002. Luxemburg 2002. Italië 2002...

Lot zilveren heren sieraden
Starting price 60 EUR

Lot zilveren herensieraden met een sleutelhanger, ronde koningsarmband, ring met turkoois en medaille hanger.

8x Insteekalbums, Wereld
Result: 50 EUR

Acht stockboeken met veel uitknipsel bijzondere stempels, wereld.

Eerste dag enveloppen etc.
Result: 30 EUR

Drie albums met eerste dag enveloppen en poststukken Israël en Europese landen. Waaronder voor-oorlogs materiaal.

14x Insteekalbums, Wereld
Result: 70 EUR

Doos met veertien (14x) stockboeken postzegels, waaronder voor-oorlogse Nederland en rest wereld. Mooi lot uitzoekwerk!

Cassette met zilveren lepels (14x)
Starting price 250 EUR

Wortelnoten cassette met zilveren lepels, 835/000. Gecontourneerde cassette op bolpootjes, één ontbreekt, met velouren interieur voorzien van 12 koffielepels, een theeduim en een suikerschep, beiden m...

2x Chinese figuren van natuursteen
Starting price 60 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch Mettlach bierpul
Result: 35 EUR

Antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach bierpul met figuren in herberg voorstelling. Naar Würth 1881. Nr.: 1146. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

4x Duitse bierpullen
Starting price 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Eén maal porselein. Drie maal glas. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

4x Duitse bierpullen
Starting price 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Boek met ca. 70 bankbiljetten
Starting price 80 EUR

Boek met ca. 70 bankbiljetten wereld waaronder: Oostenrijk, Rusland, Frankrijk, Hongarije, Italië, Luxemburg, Spanje, Joegoslavië.

Postzegelalbum 1940 - 2001
Result: 50 EUR

Postzegel album Nederland, 1940 - 2001. Veel postfris materiaal, waaronder veel blokken en postzegel boekjes.

Zilveren collier met harthanger
Result: 90 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Zilveren ankercollier, ø8 mm, met kapitolsluiting met hartvorm, voorzien van een opengewerkte harthanger, 21 mm. Het geheel is gerhodineerd. totaal ca 32 gram. le...

Zilveren creolen met zirconia's
Result: 20 EUR

Zilveren klapcreolen, 925/000, aan de voorzijde bezet met paarse zirconia's. breedte 9mm, ø 17 mm. ca 6,7 gram. Nieuw

Zilveren pillendoos, paard
Starting price 80 EUR

Zilveren pillendoos, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met getrembleerde randen en een gravure van een paard. MT.: van der Meulen, Joure jl.:p:1975. 4x6x2cm. ca33 gram. In goede staat.

Zilveren kluwenmandje
Result: 150 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, versierd met cannelures en zaagwerk, met hengsel met geribde rand. MT.: G.Peters, Rotteram, jl.: A:1835 9x7x8cm. Ca 41 gram. In goede staat.

Verzameling muntstukken, 16e-17e eeuw
Starting price 300 EUR

Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.

Leeuwendaalder Friesland 1625
Starting price 120 EUR

Leeuwendaalder 1625 Friesland.

Witgouden hanger ster
Result: 65 EUR

Witgouden hanger, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 crt. Grootte 13x8mm. ca 1,0 gram. In goede staat

Gouden zegelring
Starting price 220 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met achtkantige gematteerde plaat en bewerkte zijkanten. ca 4,6 gram. ø 66 Nieuw

Antiek bronzen figuur, Jongen met sigaret
Starting price 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met sigaret. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Gouden munt fl 14,-
Result: 240 EUR

Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm